ЛШ: Партизан у трећем колу квалификација

Фудбалери Партизана пласирали су се у треће коло квалификација за Лигу шампиона, пошто су и у реванш сусрету савладали Дилу Гори из Грузије, овај пут са 2:0.

Након побједе минималним резутатом на свом терену, “црно-бијели” су на гостовању у Горију славили 2:0 (1:0) и изборили наступ у трећој рунди.

Шампион Србије повео је голом Брашанца на асистенцију Немање Петровића у 37. минуту сусрета. Коначан резултат поставио је Умару на проигравање Андрије Живковића, у деветом минуту наставка.

Екипу Зорана Милинковића у наредној рунди очекује побједник дуела између бољег из дуела Тренчина и Стеауе, а румунски шампион је први меч у Словачкој ријешио у своју корист (2:0).

Прве утакмице трећег кола играће се 28. и 29. јула, а реванш сусрети 4. и 5. августа.