ЛИГА ШАМПИОНА: Тевез са пенала довео Јувентус корак ближе финалу

Веома занимљив и интересантан меч је одигран у Торину, а Јувентус је много задовољнији него мадридски Реал – 2:1. До тријумфа је домаћи тим довео Карлос Тевез после пенала око кога ће се водити велика полемика.

Тевез је ушао сам у шеснаестерац, Карвахал је са леђа стартовао и заиста је тешко проценити да ли је контакт постојао. Судија Еткинсон је показао на белу тачку, а управо је Тевез био сигуран реализатор најстроже казне и поставио коначан резултат већ у 58. минуту.

Прво полувреме је такође било веома узбудљиво. Јуве је до вођства дошао већ у 9. минуту када је после шута Тевеза Касиљас одреаговао солидно, али одбио лопту право на ногу Морате коме није било тешко да са пар метара затресе мрежу. Ипак, славље није дуго трајало, јер је Кристијано Роналдо у 27. минуту избегао офсајд замку и на центаршут Родригеза главом само спровео лопту у мрежу.

Очекује нас веома занимљив реванш у Мадриду 13. маја.