Руска бајка је завршена: Србија није успјела

Фудбалери Србије завршили су учешће на Свјетском првенству у Русији већ у групној фази поразом од Бразила са 2:0 у трећем колу групе Е.

Србија није успјела да приреди изненађење против Бразила и избори пласман у осмину финала такмичења. Кариоке“ су славиле головима Паулиња у 36. и Тијага Силве у 68. минуту.

Бразил је боље отворио меч и стварао шансе које нису користили Жезус и Нејмар. Наша селекција је играла затворено, више дефанзивно оријентисано и у нади да може из контранапада и прекида да дође до гола.

‘Орлови’ су после стартног тријумфа над Костариком забиљежили два узастопна пораза и било је јасно да их је неуспјех против Швајцарске много погодио, па против Бразилаца, осим у двадесетак минута на старту другог полувремена, нису били ни близу очекиваног нивоа.