СТУДЕНТСКУ ПЕТИЦИЈУ ПОТПИСАЛО 2.000 АКАДЕМАЦА: Нашу акцију зову „фашистичком играријом“, а ми се само боримо против демонизације Србије и српског народа

ИСКРА на Фејсбуку
Фото: Телеграф

Фото: Телеграф

– Суочени са покушајима демонизације Србије и српског народа, ми као представници њене младости и академске заједнице, осећамо потребу да искажемо свој став у овом изузетно важном питању за нашу будућност. У писму председнику Републике Србије и председнику Владе Србије од 23. јуна 2015. године навели смо разлоге због којих смо им упутили молбу да не иду у Поточаре 11. јула ове године. Уверени да представљамо и глас апсолутне већине српског народа, замолили смо их да од Русије затраже вето у Савету безбедности УН на британску резолуцију о Сребреници, која наноси немерљиву штету свима нама и никако не доприноси побољшању међунационалних односа на подручју бивше Југославије,  већ напротив, продубљује поделе и подгрева мржњу.

Ово, поред осталог, стоји у саопштењу студената, потписника петиције којом од председника и премијера Србије траже да 11. јула ове године, н иду на комеморацију у Поточре.

– Десет дана касније, можемо само констатовати да смо још чвршћи у својим уверењима да би одлазак државних представника Србије на овај најављени скуп, као и евентуално усвајање британске резолуције о Сребреници оставило трајне последице по будуће српске нараштаје, као и на наш однос према себи, својој историји, култури и идентитету – кажу студенти у саопштењу.

– Током трајања наше акције доживљавали смо бројне нападе са разних страна, што из Београда, што из окружења. Бројни медији, тзв. “невладине организације”, као и појединци из нашег јавног живота упућивали су нам негативне коментаре, критике, па и увреде, сматрајући да наша акција “не доприноси помирењу у региону”. Неки од њих су ишли толико далеко да су нашу акцију назвали “фашистичком играријом”. Актуелни градоначелник Сребренице назвао нас је “групицом”. Ми смо све ово стоички и достојанствено поднели, чувајући углед, како нас лично, тако и наших факултета. Да бисмо показали да представљамо аутентичан глас српске младости, овога пута јавности доносимо списак од 2.000 студената са свих универзитета у Србији, Црној Гори и Републици Српској који су својим именима и презименима јавно подржали нашу акцију. Такође, треба истаћи да је њу подржало велики број наших колегиница и колега у расејању, којима дугујемо посебну захвалност и поштовање.

Сматрамо потребним обавестити јавност да ћемо у среду, 8. јула 2015. године Влади Србије предати наш апел са свим његовим потписницима, у нади да ће нас њен председник примити и пружити прилику да образложимо своје ставове – саопштили су студенти.

Студенти су медијима доставили и нови списак потписника петиције:

Потписници:

  1. Тамара Гајић, Православни богословски факултет, Београд
  2. Ненад Узелац, Факултет политичких наука, Београд
  3. Марко Шукало, Правни факултет, Београд
  4. Невен Ђенадија, Факултет политичких наука, Бања Лука
  5. Јован Aлексић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  6. Марко Весић, Православни Богословски факултет, Београд
  7. Мира Ђуричић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  8. Милош Иванишевић, Факултет политичких наука, Београд
  9. Сања Војиновић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  10. Марко Сарић, Универзитет у Бечу, Институт за источноевропске студије
  11. Божидар Мијаиловић, Православни богословски факултет, Београд
  12. Стефан Јовановић, Православни богословски факултет, Београд
  13. Марко Пејковић, Факултет политичких наука, Београд
  14. Јовиша Ћировић, Факултет политичких наука, Београд
  15. Милош Хркаловић, Факултет политичких наука, Београд
  16. Небојша Ђогатовић, Православни богословски факултет, Београд
  17. Марко Перишић ИТС, Београд
  18. Милица Бабић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  19. Васо Божић, Факултет техничкин наука, Нови Сад
  20. Биљана Моћевић, Економски факултет, Источно Сарајево
  21. Весна Станковић, Филозофски Факултет, Источно Сарајево
  22. Немања Бишевац, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  23. Драгана Поповић, Правни факултет Источно, Сарајево
  24. Урош Николић, Факултет политичких наука, Београд
  25. Милица Перић, Филозофски факултет, Источно  Сарајево
  26. Никола Млађеновић, Висока школа за услужни бизнис, Источно Сарајево
  27. Милан Божић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  28. Милош Скелеџија, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  29. Марко Зарић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  30. Јована Мишић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  31. Николина Васић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  32. Велемир Сурбат, Независни Универзитет Бања Лука, Бања Лука
  33. Огњен Иваз, Педагошки факултет, Бијељина
  34. Радмила Моћевич, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  35. Милош Јаковљевић, Православни богословски факултет, Београд
  36. Миљана Тасовац, Пољопривредни факултет Нови Сад
  37. Велемирка Мићић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  38. Јована Миличић, Правни факултет, Бања Лука
  39. Немања Девић, Филозофски факултет, Београд
  40. Милана Мариновић, Филозофски факултет, Бања Лука
  41. Павле Агбаба, Правни факултет, Бања Лука
  42. Весна Јовановић, Правни факултет, Добој
  43. Соња Миливојевић, Економски факултет, Бања Лука
  44. Љубомир Нишић, Економски факултет, Добој
  45. Немања Деспић, Економски факултет, Бања Лука
  46. Лука Мугоша, Факултет политичких наука, Подгорица
  47. Дарко Крсмановић, Економски факултет, Источно Сарајево
  48. Слађана Брљић, Економски факултет, Бања Лука
  49. Милош Јокић, Факултет политичких наука, Београд
  50. Јелена Петковић, Економски факултет, Бања Лука
  51. Моника Човочковић, Природно математички факултет, Бања Лука
  52. Ненад Лилић, Факултет политичких наука, Београд
  53. Наташа Мијовић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  54. Бранко Поповић, Факултет политичких наука, Београд
  55. Миљана Дробњак, Хемијски факулет, Београд
  56. Кристина Стојановић, Филозофски факултет, Нови Сад
  57. Дејан Којић, Прометеј, Бања Лука
  58. Божо Ивановић, Прометеј, Бања Лука
  59. Татјана Дудаш, Институт Polytechnique LaSalle Beauvais- MSc in Plant Breeding, Француска
  60. Дарко Стјепановић, Независни Универзитет Бања Лука, Бања Лука
  61. Игор Бирчаковић, Независни Универзитет Бања Лука, Бања Лука
  62. Марко Таборин, Правни факултет, Источно Сарајево
  63. Предраг Владисављевић, Православни богословски факултет, Београд
  64. Милош Голијанин, Факултет политичких наука, Сарајево
  65. Александра Којић, Фармацеутски факултет, Бијељина
  66. Александар Марјановић, Факултет пословне економије, Бијељина
  67. Стефан Стаменковић, Православни богословски факултет, Београд
  68. Горан Лукић, Православни богословски факултет, Београд
  69. Гвозден Ненадовић, Православни богословски факултет, Београд
  70. Душа Никић, Православни богословски факултет, Београд
  71. Сандра Еркић, Факултет пословне економије, Бијељина
  72. Саша Еркић, Педагошки факултет, Бијељина
  73. Наташа Гелић, Педагошки факултет, Бијељина
  74. Вања Костић, Педагошки факултет, Бијељина
  75. Александар Којић, Стоматолошки факултет, Фоча
  76. Николина Мићић, Факултет за право, јавну управу и безбедност, Београд
  77. Жељка Радовић, Медицински факултет, Бања Лука
  78. Бојана Голубовић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  79. Николина Анђић, Пољопривредни факултет, Бијељина
  80. Митар Захарић, Факултет пословне економије, Бијељина
  81. Тамара Јовић, Факултет правних наука- Апеирон, Бања Лука
  82. Маја Радић, Висока здравствена школа струковних студија, Београд
  83. Тања Мирковић, Медицински факултет, Бања Лука
  84. Драгица Драгичевић,  Висока здравствена школа струковних студија, Београд
  85. Татјана Рикић, Правни факултет, Нови Сад
  86. Јадранко Јосиповић, Медицински факултет, Фоча
  87. Катарина Бошњак, Факултет за међународну економију и финансије,  Београд
  88. Настасија Дакић, Факултет организационих наука, Београд
  89. Стефан Цвијетић, Факултет пословне економије, Бијељина
  90. Никола Манојловић, Пољопривредни факултет, Бијељина
  91. Олга Тмушић, Факултет пословне економије, Бијељина
  92. Никола Пашајлић, Факултет пословне економије, Бијељина
  93. Немања Грачанин, Факултет пословне економије, Бијељина
  94. Сања Тришић, Факултет пословне економије, Бијељина
  95. Јелена Тадић, Факултет пословне економије, Бијељина
  96. Никола Панић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  97. Никола Попов, Природно математички факултет, Нови Сад
  98. Никола Шапоњић, Природно математички факултет, Нови Сад
  99. Предраг Ћорић, Природно математички факултет, Нови Сад
  100. Владимир Лаврњић, Природно математички факултет, Нови Сад
  101. Немања Буквић, Природно математички факултет, Нови Сад
  102. Милош Игњатовић, Природно математички факултет, Нови Сад
  103. Никола Кривокућа, Природно математички факултет, Нови Сад
  104. Владимир Радовановић, Филозофски факултет, Београд
  105. Ненад Шушњар, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  106. Веселин Трипковић,  Пољопривредни факултет, Нови  Сад
  107. Тодор Јелић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  108. Невена Рађеновић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  109. Радован Маринковић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  110. Милош Котур, Факултет политичких наука, Београд
  111. Катарина Тошовић, Факултет техничких наука, Чачак
  112. Милош Ковачевић, Факултет за пословну економију, Ваљево
  113. Сања Вуковић, Филолошки факултет, Београд
  114. Милица Стевић, Филолошки факултет, Београд
  115. Милош Тешић, Филозофски факултет, Београд
  116. Невена Таушан, Факултет политичких наука, Београд
  117. Стефан Србљановић, Факултет политичких наука, Београд
  118. Александра Белачић, Економски факултет, Београд
  119. Милош Родић, Култура и медији, Универзитет Џон Незбит, Београд
  120. Милан Благојевић, Факултет политичких наука, Београд
  121. Маја Крстић, Филолошки факултет, Нови Сад
  122. Никола Михајловић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  123. Јована Видовић, Филолошки факултет, Београд
  124. Стефан Милошевић, Факултет политичких наука, Београд
  125. Стефан Вуковић, ИТ Академија, Београд
  126. Доситеј Тодоровски, Правни факултет, Нови Сад
  127. Милош Бошковић, Економски факултет, Београд
  128. Наталија Милетић, Факултет политичких наука, Бањалука
  129. Александар Топић, Факултет политичких наука, Београд
  130. Александар Богосавац, Факултет политичких наука, Бањалука
  131. Дејана Кљајић, Факултет политичких наука, Београд
  132. Маја Младеновић, Факултет политичких наука, Београд
  133. Славко Мекињић, Факултет политичких наука, Бањалука
  134. Никола Ковинић, Факултет политичких наука, Београд
  135. Анамарија Марић, Факултет политичких наука, Београд
  136. Сандић Ивана, Факултет политичких наука, Бањалука
  137. Владимир Зец, Факултет политичких наука, Бањалука
  138. Сузана Прелић, Факултет политичких наука, Београд
  139. Милош Благојевић, Филозофски факултет, Београд
  140. Наташа Јагодић, Факултет организационих наука, Београд
  141. Дајана Дејановић, Факултет политичких наука, Београд
  142. Дражана Ђурић, Факултет политичких наука, Бањалука
  143. Марко Мирић, Факултет организационих наука, Београд
  144. Ђурђина Турковић, Правни факултет, Подгорица
  145. Лазар Лојанчић, Факултет политичких наука, Београд
  146. Панче Денић, Правни факултет, Београд
  147. Немања Војновић, Правни факултет, Београд
  148. Стефан Пекић, Правни факултет, Нови Сад
  149. Стефан Рудан, Правни факултет у Београду
  150. Бушетић Станко, Правни факултет, Београд
  151. Данијела Зец, факултет политичких наука, Бањалука
  152. Јелена Бобић, Факултет политичких наука, Београд
  153. Милена Оцокољић, Филозофски факултет, Нови Сад
  154. Југослав Досеновић, Conestoga college in Kitchener, Ontario, Canada
  155. Ивана Лешчен, Факултет политичких наука, Бањалука
  156. Алекса Гудурић, Висока пословно-техничка школа, Ужице
  157. Милош Гаврановић, Правни факултет, Бањалука
  158. Михајло Звонар, Факултет политичких наука, Бањалука
  159. Мирјана Бановић, Факултет политичких наука, Бањалука
  160. Немања Шикман, Правни факултет, Београд
  161. Горана Штрбац, Факултет политичких наука, Бањалука
  162. Гордан Поповић, Правни факултет, Источно Сарајево
  163. Јованка Лакић, Факултет политичких наука, Бањалука
  164. Милан Јовановић, Факултет политичких наука, Београд
  165. Никола Стајић, Факултет за пословну информатику, Београд
  166. Милена Коривица, Правни факултет, Београд
  167. Немања Шикман, Правни факултет, Београд
  168. Алекса Тојчић, Правни факултет, Нови Сад
  169. Његован Станичић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  170. Милош Марић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  171. Ивана Видојевић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  172. Радован Маринковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  173. Ристо Ресторовић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  174. Стефан Николић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  175. Марина Милинковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  176. Александар Ковачевић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  177. Мара Дрљача, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  178. Божана Крчмар, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  179. Драгомир Димић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  180. Надежда Тешин, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  181. Немања Бијелић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  182. Александар Лукић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  183. Кристина Колаковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  184. Марија Драговић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  185. Милица Видић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  186. Бојан Бугарски, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  187. Бојан Келеман, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  188. Бојана Андрић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  189. Михаило Бошковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  190. Немања Брзаковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  191. Антоније Жунић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  192. Младимирка Шукурма, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  193. Зорица Стефановић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  194. Борислав Јовић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  195. Радован Марковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  196. Стефан Станојев, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  197. Дуња Вукотић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  198. Ивана Симић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  199. Милош Свилокос, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  200. Милан Наранчић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  201. Томислав Томић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  202. Јован Топаловић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  203. Ивана Срећковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  204. Владимир Живојнов , Пољопривредни факултет, Нови Сад
  205. Владимир Прокић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  206. Милош Казановић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  207. Теодора Митровић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  208. Ђорђе Арсеновић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  209. Филип Штрбац, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  210. Оља Срећковић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  211. Ивана Силађи, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  212. Бранислав Ерцег, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  213. Немања Бишевац, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  214. Милица Сташић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  215. Стојан Ивковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  216. Ивана Милетић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  217. Милан Рајек, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  218. Никола Михајловић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  219. Никола Богдановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  220. Јована Алексић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  221. Ивана Илић, Учитељски факултет, Лепосавић
  222. Исидора Митровић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  223. Катарина Максимовић, Правни факултет, Косовска Митровица
  224. Анђела Недељковић, Природно математички факултет, Косовска Митровица
  225. Марија Милосављевић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  226. Милица Марковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  227. Тијана Гуснић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  228. Радмила Костић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  229. Борис Радаковић, Филозофски факултет, Бања Лука
  230. Предраг Клајић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  231. Петар Рашић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  232. Предраг Лозо, Филозофски факултет, Бања Лука
  233. Стефан Стојковић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  234. Милош Дамјановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  235. Александар Крстић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  236. Радивоје Крга, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  237. Милован Толић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  238. Матеја Лалић, Факултет уметности, Звечан-Косовска Митровица
  239. Стефан Павловић, IBCM, Косовска Митровица
  240. Никола Благојевић, Факултет техничких наука, Чачак
  241. Коста Тодоровић, Електротехнички факултет, Београд
  242. Игор Брозбић, Технички факултет, Бор
  243. Лазар Милић, Правни факултет, Косовска Митровица
  244. Ана Стошевски, Медицински факултет, Косовска Митровица
  245. Богдан Тодоровић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  246. Милош Тимотијевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  247. Немања Компировић, Правни факултет, Косовска Митровица
  248. Драгана Марковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  249. Слободан Стошић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  250. Александар Ђурић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  251. Стефан Сташић, Економски факултет, Косовска Митровица
  252. Живко Бишевац, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  253. Теодора Илић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  254. Лука Јовановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  255. Страхиња Арсић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  256. Маша Делијованис, Правни факултет, Београд
  257. Иван Виријевић, Правни факултет, Косовска Митровица
  258. Јагода Јанковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  259. Ивана Пантић, Медицински факултет, Београд
  260. Вања Јовић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  261. Лазар Живић, Правни факултет, Косовска Митровица
  262. Тања Живић, Правни факултет, Косовска Митровица
  263. Тамара Митић, Факултет уметности, Звечан-Косовска Митровица
  264. Милош Влаовић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  265. Милан Краговић, Природно математички факултет, Косовска Митровица
  266. Вељко Пајовић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  267. Данило Зечевић, Правни факултет, Косовска Митровица
  268. Филип Ројевић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  269. Јована Мурганић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  270. Љубица Косовац, Висока здравствена школа струковних студија, Београд
  271. Светлана Јевтић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  272. Немања Алексић, Филозофски факултет, Нови Сад
  273. Немања Цвитковац, Филозофски факултет, Нови Сад
  274. Снежана Хаџи-Ристић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  275. Филип Фићовић, Правни факултет, Косовска Митровица
  276. Јован Стојановић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  277. Борис Мандић, Филозофски факултет, Нови Сад
  278. Стефан Лапчевић, Филозофски факултет, Нови Сад
  279. Стефан Дурлевић, Правни факултет, Београд
  280. Стефан Радовановић, Правни факултет, Београд
  281. Лазар Ступар, Саобраћајни факултет, Нови Сад
  282. Душан Ристић, Правни факултет, Бања Лука
  283. Никола Петровић, Правни факултет, Београд
  284. Ратко Савић, Правни факултет, Бања Лука
  285. Срђан Матаруга, Правни факултет, Нови Сад
  286. Срђан Божић,    Правни факултет, Београд
  287. Дарио Дринић, Православни богословски факултет, Београд
  288. Боро Керезовић, Факултет спорта и физичког васпитања, Нови Сад
  289. Александра Милошевић, Правни факултет, Београд
  290. Милош Дамњановић    , Правни факултет, Београд
  291. Немања Вуковић, Паневропски факултет  Апеирон, Бања Лука
  292. Ђорђе Шекуларац, Правни факултет, Београд
  293. Марко Бухач,    Електротехнички факултет, Београд
  294. Ђорђе Сушић, Економски факултет, Београд
  295. Наташа Ђорђић, Филолошки факултет, Бања Лука
  296. Весна Благић,    Филозофски факултет, Бања Лука
  297. Милош Гаврановић,    Правни факултет, Бања Лука
  298. Милан Бајкић, Филозофски факултет, Београд
  299. Владана Качавенда, Паневропски факултет  Апеирон, Бања Лука
  300. Сузана Качавенда, Факултет политичких наука, Бања Лука
  301. Милица Штрбац, Стоматолошки факултет, Панчево
  302. Стефан Стефановић, Правни факултет, Београд
  303. Дејана Петровић, Филолошки факултет, Бања Лука
  304. Драго Анђелић, Правни факултет, Београд
  305. Невена Ракић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  306. Јован Пушкар, ДИФ    Грац, Аустрија
  307. Радмила Живковић, Филолошки факултет, Бања Лука
  308. Александар Војновић, Православни богословски факултет, Београд
  309. Борис Бенцуз, Православни богословски факултет, Србиње
  310. Оља Дабић, Природно математички факултет, Бања Лука
  311. Наташа Топић, Филолошки факултет, Бања Лука
  312. Тамара Цветановић, Географски факултет, Београд
  313. Милица Калабић, Технолошки факултет, Бања Лука
  314. Перо Трнинић, Шумарски факултет, Бања Лука
  315. Радмила Живковић,    Филолошки факултет, Бања Лука
  316. Игор Мајкић,    Хемијски факултет, Београд
  317. Светислав Арежина,    Пољопривредни факултет, Бања Лука
  318. Тамара Стаменчић, Музичка академија, Источно Сарајево
  319. Марко Нинковић, Правни факултет, Београд
  320. Војислав Пајтић, Правни факултет, Београд
  321. Немања Шмитран, Технолошки факултет, Нови Сад
  322. Бојан Мијатовић, Технолошки факултет, Нови Сад
  323. Стефан Лазић    , Технолошки факултет, Нови Сад
  324. Никола Шавија, Технолошки факултет, Нови Сад
  325. Миодраг Билбија, Технолошки факултет, Нови Сад
  326. Александар Добрић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  327. Лазар Вркатић, Саобраћајни факултет, Нови Сад
  328. Јанко Ратковић, Правни факултет, Београд
  329. Тара Красић, Правни факултет, Београд
  330. Јована Новаковић, Политичке науке, Бања Лука
  331. Дејан Микић,    Грађевински факултет, Суботица
  332. Стефан Тулемија, Саобраћајни факултет, Бања Лука
  333. Раденко Јованчевић, Машински факултет, Бања Лука
  334. Саша Ковачевић, Саобраћајни факултет, Бања Лука
  335. Александар Ковачевић, Санитарни инжењеринг, Бања Лука
  336. Синиша Поповић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  337. Бранислав Јокић, Машински факултет, Бања Лука
  338. Станислав Мисимовић, Машински факултет, Бања Лука
  339. Жељко Ољача, Машински факултет, Бања Лука
  340. Бојан Дринић    , Санитарни инжељеринг, Бања Лука
  341. Драго Матић, Политичке науке, Бања Лука
  342. Драган Усорац, Машински факултет, Бања Лука
  343. Борис Лукић, Политичке науке, Бања Лука
  344. Владимир Ивановић, Факултет ветеринарске медицине, Београд
  345. Александар Кољибабић, Факултет ветеринарске медицине, Београд
  346. Вук Петровић, Правни факултет, Београд
  347. Саво Малешић, Правни факултет, Београд
  348. Лазар Цаковић, Електротехнички факултет, Београд
  349. Марко Ћоровић, Електротехнички факултет, Београд
  350. Марко Белић, Правни факултет, Београд
  351. Милан Вукајловић, Факултет организационих наука, Београд
  352. Ђорђе Радовановић, Факултет организационих наука, Београд
  353. Милија Кијановић, Рударско-геолошки факултет, Београд
  354. Александар Моневски, Рударско-геолошки факултет, Београд
  355. Иван Лазаревић, Природно математичкки факултет, Београд
  356. Урош Бошковић, Природно математички факултет, Београд
  357. Бобан Радовановић, Природно математички факултет, Крагујевац
  358. Дубравка Богосављевић, Природно математички факултет, Крагујевац
  359. Предраг Ковачевић, Саобраћајни факултет, Београд
  360. Мина Зарић, Филолошки факултет, Београд
  361. Кристина Каровић, Правни факултет, Београд
  362. Драгана Тодоровић, Филолошки факултет, Бања Лука
  363. Срђан Тодоров, Електротехнички факултет, Београд
  364. Љиљана Ђекић, Филолошки факултет, Бања Лука
  365. Љиљана Живковић, Факултет ветеринарске медицине, Београд
  366. Божена Шево, Економски факултет, Београд
  367. Сања Стеванчевић, Правни факултет, Београд
  368. Сања Лакић, Правни факултет, Београд
  369. Дајана Палачковић, Филозофски факултет, Бања Лука
  370. Милица Мушић, Економски факултет, Бања Лука
  371. Вања Мушић, Правни факултет, Бања Лука
  372. Бојана Јанковић, Економски факултет, Бања Лука
  373. Данимир Ћулибрк, Економски факултет, Бања Лука
  374. Тина Бркљач,    Економски факултет, Бања Лука
  375. Саша Ристић, Економски факултет, Бања Лука
  376. Ивана Стојичић, Економски факултет, Бања Лука
  377. Милован Шкрбо, Економски факултет, Бања Лука
  378. Јована Турањанин, Економски факултет, Бања Лука
  379. Милана Аћимовић, Економски факултет, Бања Лука
  380. Ања Скендерија, Економски факултет, Бања Лука
  381. Дајана Кукрић, Економски факултет, Бања Лука
  382. Милош Вучић, Правни факултет, Крагујевац
  383. Исидора Ћуповић, Правни факултет, Београд
  384. Зорана Стевановић, Природно математички факултет, Ниш
  385. Александар Трнинић, Саобраћајни факултет, Нови Сад
  386. Синиша Ритан, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  387. Немања Стојнић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  388. Љиљана Ђекић, Филолошки факултет, Бања Лука
  389. Дајана Гајић, Филолошки факултет, Бања Лука
  390. Дејан Цвекић, Природно математички факултет, Београд
  391. Триво Липовац, Филозофски факултет, Бања Лука
  392. Милош Хинић, Православни богословски факултет, Београд
  393. Ивана Андрић, Православни богословски факултет, Београд
  394. Саша Кљајић, Православни богословски факултет, Београд
  395. Ивана Тркајла, Правни факултет, Нови Сад
  396. Марко Вуковић, Филозофски факултет, Пале
  397. Вук Ковачевић, филолошки факултет, Београд
  398. Стојана Драгутиновић, Филолошки факултет, Нови Сад
  399. Лазар Шаулић, Факултет организационих наука, Београд
  400. Дејан Вуковић, Православни богословски факултет, Београд
  401. Александар Мишковић, Технички универзитет, Беч
  402. Николина Ђекановић, Технички универзитет Беч
  403. Мирослав Шмитран, Факултет економске информатике, Беч
  404. Јелена Девић, Технички универзитет Беч
  405. Милош Савичић, Технички универзитет, Беч
  406. Филип Младеновић, Висока трговинска школа, Виенер Нојштад
  407. Марија Веселиновић, Технички универзитет, Беч
  408. Владимир Гуска, Технички универзитет, Беч
  409. Никола Брковић, Технички универзитет, Беч
  410. Срдјан Радивојевић, Технички универзитет Беч
  411. Милица Ритан, Факултет политичких наука, Беч
  412. Марко Станојчић, Технички универзитет. Беч
  413. Данило Брајовић, Технички универзитет, Беч
  414. Маја Братовић, Технички универзитет, Беч
  415. Ненад Николић, Технички универзитет, Беч
  416. Бранко Дудић, Факултет политичких наука, Беч
  417. Вејо Мићић, Факултет за порезе и рачуноводство, Беч
  418. Мира Јовановић, Филозофски факултет Цирих
  419. Младен Павловић, Медицински факултет Беч
  420. Срђан Вуковић, Интернационална пословна администрација, Беч
  421. Нина Радовић, Интернационална пословна администрација, Беч
  422. Марко Савковић, Економски факултет, Београд
  423. Марко Јовановић, Филозофски факултет Косовска Митровица
  424. Ђорђе Маринковић, Факултет за пословне студије, Београд
  425. Озрен Словић, Правни факултет, Београд,
  426. Радован Маринковић, Факултет за пословне студије, Београд
  427. Михаило Ракочевић, Економски факултет, Београд
  428. Милијана Ковачевић, Економски факултет, Бања Лука
  429. Игор Исак, Филозофски факултет, Београд
  430. Александра Авлијаш, Филозофски факултет, Нови Сад
  431. Никола Шкалак, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  432. Срђан Јосиповић, Правни факултет, Источно Сарајево
  433. Петар Демић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  434. Јован Јовић, Правни факултет, Бијељина
  435. Миланка Бурић, Правни факултет. Бијељина
  436. Филип Петровић, Технички универзитет, Беч
  437. Војислав Владимировић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  438. Драгана Томић, Пољопривредни факултет, Београд
  439. Огњен Јовић, Правни факултет, Источно Сарајево
  440. Даница Бејатовић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  441. Никола Лазић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  442. Далибор Лазић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  443. Тијана Тркља, Филолошки факултет, Бања Лука
  444. Милица Милинковић, Филолоски факултет Бања Лука
  445. Синиша Ђукић, Шумарски Факултет, Београд
  446. Маја Гојић, Педагошки Факултет, Љубљана
  447. Данило Ракита, Машински факултет Бања Лука
  448. Зоран Лето, Машински факултет, Бања Лука
  449. Младен Ђерић, Машински факултет, Бањалука
  450. Мирослав Латиновић, Филолошки факултет, Бањалука
  451. Горан Тривковић, Машински факултет, Бања Лука
  452. Душан Кондић, Факултет политичких наука, Бања Лука.
  453. Данијела Ђукић, Паневропски универзитет Апеирон, Бања Лука
  454. Александра Патковић, Паневропски универзитет Апеирон, Бања Лука
  455. Бојана Зарић, Паневропски универзитет Апеирон, Бања Лука
  456. Милен Мандић, Шумарски факултет, Београд
  457. Петар Јовановић, Машински факултет, Бања Лука
  458. Стефан Савић, Машински факултет, Бања Лука
  459. Вукашин Вукмировић, Филозофски факултет, Нови Сад
  460. Миљана Бајбић, Филозофски факултет, Бања Лука
  461. Наташа Радовановић, Економски факултет, Бања Лука
  462. Дијана Гашић, Природно математички факултет, Бања Лука
  463. Ана Нишић, Паневропски универзитет Апеирон, Бања Лука
  464. Мирјана Јандрић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  465. Миланка Јандрић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  466. Јованка Јандрић, Филолоски факултет, Бања Лука
  467. Никола Бабић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  468. Стефан Гудељ, Факултет политичких наука, Бања Лука
  469. Никола Јанковић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  470. Драган Кнежевић, Машински факултет, Бања Лука
  471. Ђурђевка Недић, Филозофски факултет, Бања Лука.
  472. Марко Марјановић, Правни факултет, Источно Сарајево
  473. Ђурђин Лововић, Медицински факултет, Београд
  474. Стефан Виденовић, Саобраћајни факултет, Београд
  475. Јован Јовановић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  476. Даша Комненић, Правни факултет, Нови Сад
  477. Игор Антишић, Филозофски факултет, Нови Сад
  478. Марија Јовановић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  479. Весна Катић, Правни факултет, Источно Сарајево
  480. Ведрана Радић, Правни факултет, Источно Сарајево
  481. Александра Васић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  482. Матија Михајловић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  483. Жељко Вучиновић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  484. Љиљана Радић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  485. Немања Теофиловић, Православни богословски факултет, Београд
  486. Огњен Васић, Филозофски факултет, Нови Сад
  487. Радован Петровић, Висока пословна школа за финансије и рач., Нови Сад
  488. Душан Смиљанић, Факултет политичких наука, Београд
  489. Ненад Васиљевић, Економски факултет, Суботица
  490. Дамјан Вујић, Правни факултет, Београд
  491. Младен Радовић, Машински факултет у Београду
  492. Милан Митровић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  493. Новица Јанковић, Машински факултет Београд
  494. Весна Влаховић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  495. Владимир Капор, Факултет техничких наука, Нови Сад
  496. Немања Петковић, Филозофски факултет, Нови Сад
  497. Лазар Станојевић, Електротехнички факултет, Београд
  498. Марија Вукашиновић, Рударско-Геолошки факултет. Београд
  499. Бранислав Ђокановић, Правни факултет, Нови Сад
  500. Јовица Перић, Факултет техничких наука, Чачак
  501. Наташа Делић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  502. Недељковић Милош, Машински факултет, Београд
  503. Милица Пејић, Природно математички факултет, Нови Сад
  504. Светлана Копривица, Филолошки факултет, Источно Сарајево
  505. Саша Клеменовић, Факултет уметности, Косовска Митровица
  506. Дејан Стојановиц, Агроекономија, Бијељина
  507. Јулијана Благојевић, Природно математички факултет, Бања Лука
  508. Момчило Вуковић, Православни богословски факултет, Београд
  509. Стефан Булатовић, Православни богословски факултет, Београд
  510. Немања Новаковић, Православни богословски факултет, Београд
  511. Душан Пауновић, Православни богословски факултет, Београд
  512. Марко Палежевић, Православни богословски факултет, Београд
  513. Немања Матејић, Православни богословски факултет, Београд
  514. Милена Петровић, Православни богословски факултет, Београд
  515. Слободан Вуковић, Факултет пословне економије, Бијељина
  516. Милош Боровић, Факултет пословне економије, Бијељина
  517. Милан Познановић, Факултет пословне економије, Бијељина
  518. Јово Станојевић, Факултет пословне економије, Бијељина
  519. Немања Грачанин, Факултет пословне економије, Бијељина
  520. Јелена Стојнић, Пословна школа, Београд
  521. Цвијо Калајџија, Мегатренд универзитет, Београд
  522. Немања Стојковић, Висока туристичка школа струковних студија, Београд
  523. Бојан Мршић, Православни богословски факултет, Фоча
  524. Александар Јовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  525. Слађан Јосиповић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  526. Саша Микић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  527. Саво Лазић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  528. Милан Ковачевић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  529. Никола Вујиновић, Електротехнички факултет, Београд
  530. Александар Зујаловић, Пољопривредни факултет, Београд
  531. Лазар Крндија, Факултет пословне економије, Бијељина
  532. Славенка Стојановић, Медицински факултет, Бања Лука
  533. Катарина Видаковић, Правни факултет, Нови Сад
  534. Небојша Слијепчевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  535. Мина Миловановић, Економски факултет, Београд
  536. Славиша Томичевић, Факултет политичких наука НУБЛ, Бања Лука
  537. Александар Мандић, Правни факултет, Нови Сад
  538. Ана Нитковић, Математички факултет, Београд
  539. Стеван Зарић, Електротехнички факултет, Београд
  540. Стефан Вукшић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  541. Кристијан Николић, Факултет за европске правно политичке студије, Нови Сад
  542. Уна Татић, Природно математички факултет, Бања Лука
  543. Александар Ђурђевић, Православни богословски факултет, Београд
  544. Филип Њежић, Природно математички факултет Бања Лука
  545. Ранка Игњатовић, Филозофски факултет, Нови Сад
  546. Ведрана Јовановић, Медицински факултет, Бања Лука
  547. Стефан Петровић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  548. Ања Петровић, Факултет организационих наука, Београд
  549. Милош Вучинић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  550. Миња Кнежевић, Факултет техничких наука, Бања Лука
  551. Радивоје Јањић, Факултет техничких наука, Чачак
  552. Биљана Ристић, Филолошки факултет, Бања Лука
  553. Исидора Голубовић, Факултет техничких наука, Чачак
  554. Срђан Кнежевић, Правни факултет, Добој
  555. Јелена Доцић Симић, Висока пословна школа, Београд
  556. Николина Беговић, Правни факултет, Источно Сарајево
  557. Кристина Јевтић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  558. Данка Влачић, Технолошки факултет, Нови Сад
  559. Бојана Шаровић, Правни факултет, Источно Сарајево
  560. Радован Вудаковић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  561. Страхиња Нанић, Висока пословна школа, Нови Сад
  562. Александар Ивановић, Факултет безбедности, Београд
  563. Татјана Премасунац, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  564. Стефан Србљановић, Факултет политичких наука, Београд
  565. Весна Терчић, Природно математички факултет, Бања Лука
  566. Ђорђе Лолић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  567. Јанко Пењишевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  568. Младен Мајсторовић, Економски факултет, Београд
  569. Немања Илић, Правни факултет, Ниш
  570. Милош Мирковић, Економски факултет, Источно Сарајево
  571. Тамара Дракул, Филолошки факултет, Београд
  572. Немања Бошковић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  573. Александар Глишовић, Филозофски факултет, Београд
  574. Драган Божић, Православни богословски факултет, Београд
  575. Тања Краљевић, Правни факултет Нови Сад
  576. Ивана Белегишанин, Правни факултет, Београд
  577. Ђорђе Иванковић, Економски факултет Бања Лука
  578. Данијела Стевановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  579. Никола Злојутро, Природно математички факултет, Бања Лука
  580. Синиша Радмановић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  581. Младен Стојановић, Економски факултет, Београд
  582. Никола Станишић, Православни богословски факултет, Београд
  583. Никола Стојиљковић, Православни богословски факултет, Београд
  584. Немања Васић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  585. Милица Тимотијевић, Пољопривредни факултет Нови Сад
  586. Марко Марјановић, Саобраћајни факултет Београд
  587. Михаела Марковић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  588. Душка Караћ, Економски факултет, Бања Лука
  589. Стефан Ивановић, Економски факултет, Источно Сарајево
  590. Вања Ковачић, Природно математицки факултет, Бања Лука
  591. Драгица Јокић, Стоматолошки факултет, Београд
  592. Максић Вукашин, Филозофски факултет, Београд
  593. Стеван Бобић. Правни факултет Источно Сарајево
  594. Александра Ћалић, Филозофски факултет, Београд
  595. Никола Ћертић, Економски факултет, Крагујевац
  596. Бошко Кујунџић, Филозофски факултет Београд
  597. Милица Ковачевић, Медицински факултет, Бања Лука
  598. Марко Поповић, Факултет информационих технологија Апеирон, Бања Лука
  599. Бојан Грубор, Факултет организационих наука, Београд
  600. Константин Магдић, Факултет политичких наука, Београд
  601. Јелена Недељковић, Филозофски факултет, Београд
  602. Никола Драгићевић, Факултет политичких наука, Београд
  603. Марија Ерић, Факултет политичких наука, Београд
  604. Марко Ђокић, Економски факултет, Крагујевац
  605. Марко Михајловић, Факултет политичких наука, Београд
  606. Урош Јевтић, Машински факултет, Београд
  607. Александар Вулетић, Машински факултет, Београд
  608. Драган Саватовић, Висока технолошка школа струковних студија, Аранђеловац
  609. Богдан Куртић, Висока грађевинска геодетска школа, Београд
  610. Сава Мрђинац, Природно математички факултет, Косовска Митровица
  611. Алексадар Манџуковић, Факултет технолошких наука, Косовска Митровица
  612. Лазар Мијић, Висока школа електротенике и рачунарства, Београд
  613. Теодора Миковић, Факултет за медије и комуникације, Београд
  614. Катарина Комазец, Филолошки факултет, Београд
  615. Иван Неђић, Православни богословски факултет, Београд
  616. Јована Јањић, Фармацеутски факултет, Београд
  617. Јелена Филиповић, Факултет безбедности, Београд
  618. Слађана Сарајлић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  619. Стефан Лукић, Факултет физичког васпитања и спорта, Нови Сад
  620. Јован Јовановић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  621. Илија Пантић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  622. Наташа Марковић, Филолошки факултет, Бања Лука
  623. Слађана Николић, Висока пословна школа стуковних студија, Нови Сад
  624. Бранко Кондић, Машински факултет, Бања Лука
  625. Наталија Змијањац, Медицински факултет, Фоча
  626. Здравко Гвозденовић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  627. Јелена Јокић, Факултет безбедности, Београд
  628. Марко Стефановић, Православни богословски факултет, Београд
  629. Горан Калајџић, Висока школа електротехнике и рачунарства, Београд
  630. Немања Керановић, Факултет пословне економије, Бијељина
  631. Милош Слијепчевић, Машински факултет, Београд
  632. Немања Бјелогрлић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  633. Владимир Беатовић, Факултет техничкх наука, Нови Сад
  634. Дашић Маријана, Медицински факултет, Косовска Митровица
  635. Александар Станаћев, Машински факултет, Београд
  636. Мирослав Милков, Факултет техничкх наука, Нови Сад
  637. Жељана Бакмаз, Факултет техничкх наука, Нови Сад
  638. Иван Миљковић, Факултет уметности, Мегатренд
  639. Анета Ћебовић, Правни факултет, Нови Сад
  640. Ирена Плаовић, Ффилолошки факултет Београд
  641. Мирјана Милаковић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  642. Јована Урошевић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  643. Бојан Бановић, Богословски факултет Светог Саве, Либертвил (САД)
  644. Стефан Којић, Православни богословски факултет, Београд
  645. Марија Божић, Факултет политичких наука, Београд
  646. Јелена Јовановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  647. Милијана Чановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  648. Соња Ђурић, Медицински факултет, Бања Лука
  649. Ненад Лончар, Електротехнички факултет, Бања Лука
  650. Весна Станисављевић, Стоматолошки факултет, Београд
  651. Љубиша Василић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  652. Душко Павић, Факултет за безбедност И заштиту НУБЛ, Бања Лука
  653. Бојан Ожеговић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  654. Јована Тркуља, Електротехнички факултет Бања Лука
  655. Милош Томановић, Медицински факултет, Фоча
  656. Марија Тодоровић, Православни богословски факултет, Београд
  657. Стефан Поповић, Архитектонско грађевински факултет, Бања Лука
  658. Драгана Балабан, Висока школа Прометеј, Бања Лука
  659. Данијел Стоиљковић, Филозофски факултет, Косовска МИтровица
  660. Марко Петровић, Машински факултет, Београд
  661. Лазар Алексић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  662. Никола Вучинић, Филозофски факултет Косовска Митровица
  663. Љубомир Станковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  664. Миодраг Драгашевић, Правни факултет, Београд
  665. Јована Думенџија, Висока школа Прометеј, Бања Лука
  666. Катарина Живановић, Пословна економија Сингидунум, Београд
  667. Милан Ђорем, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  668. Огњен Вулић, Саобраћајни факултет, Београд
  669. Иван Томић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  670. Слободанка Радошевић, Висока школа Прометеј, Бања Лука
  671. Синиша Симић, Филозофски факултет, Београд
  672. Катарина Живановић, Пословна економија Сингидунум, Београд
  673. Мина Крнета, Правни факултет, Београд
  674. Јованка Варагић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  675. Драго, Стојаковић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  676. Бранко Гајанин, Факултет техничких наука, Нови Сад
  677. Мирко Ђакић, Факултет ветеринарске медицине, Београд
  678. Марко Ковачевић, Правни факултет, Подгорица
  679. Александар Савић, Педагошки факултет, Бијељина
  680. Стефан Јосиповић, Правни факултет, Бања Лука
  681. Сања Месарош, Факултет техничких наука, Нови Сад
  682. Нина Ковачевић, Правни факултет, Подгорица
  683. Станимир Милашиновић, Православни богословски факултет, Београд
  684. Максим Вучинић, Електротехнички факултет, Подгорица
  685. Андреј Матовић, Електротехнички факултет, Подгорица
  686. Лана Зекановић, Фармацеутски факултет, Европски универзитет, Нови Сад
  687. Марија Папић, Пословно техничка школа, Ужице
  688. Николина Ђурић, Пољопривредни факултет, Источно Сарајево
  689. Растко Раичевћ, Филозофски факултет, Косовска МИтровица
  690. Тијана Игрутиновић, Рударско геолошки факултет, Београд
  691. Сергеј Лазић, Електротехнички факултет, Бања Лука
  692. Марко Милојчић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  693. Велимир Ракановић, Грађевински факултет, Беч
  694. Стефан Станковић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  695. Ђурђина Лоповић, Медицински факултет, Београд
  696. Немања Мочевић, Медицински факултет, Бања Лука
  697. Дејан Јаковљевић, Факултет за саобраћај и транспорт Апеирон, Бања Лука
  698. Никола Јокић, Природно математички факултет, Бања Лука
  699. Дјордје Сушић, Економски факултет, Београд
  700. Стефан Брдарић, Економски факултет, Београд
  701. Јован Ракић, Економски факултет, Београд
  702. Милош Божовић, Факултет за пословне студије Џон Незбит, Београд
  703. Петровић Јелена, Београдска политехника, Београд
  704. Душка Мајкић, Висока медицинска школа, Приједор
  705. Кљајић Немња, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  706. Ивана Кецојевић, Грађевински факултет, Подгорица
  707. Бојана Караџић, Економски факултет Подгорица
  708. Бранко Букара, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  709. Славица Милојковић, Правни факултет, Крагујевац
  710. Ранко Николић, Пољопривредни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  711. Милана Вулин, Филозофски факултет, Нови Сад
  712. Весна Вујанић, Факултет политичких наука, Београд
  713. Витомир Перић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  714. Срђан Кнежић, Правни факултет, Нови Сад
  715. Небојша Пријовић, Медицински факултет, Београд
  716. Мирослав Вучић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  717. Биљана Карпић, Медицински факултет, Бања Лука
  718. Марко Мијатовић, Факултет организационих наука, Београд
  719. Милица Мијатовић, Фармацеутски факултет, Београд
  720. Александар Петровић, Факултет организационих наука, Београд
  721. Предраг Стевановић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  722. Дејан Прпош, Медицински факултет, Бања Лука
  723. Јелена Ђукић, Правни факултет Бијељина, Исочно Сарајево
  724. Бранислав Кондић, Правни факултет Бијељина, Исочно Сарајево
  725. Филип Брђанин, Шумарски факултет, Београд
  726. Горан Ђоковић, Шумарски факултет, Београд
  727. Кристина Лачњевац, Медицински факултет, Београд
  728. Маријана Бобар, Факултет техничких наука, Нови Сад
  729. Јелена Ђорђевић, Филозофски факултет Нови Сад
  730. Стефан Боровчанин, Шумарски факултет, Београд
  731. Богдан Белчевић, Факултет политичких наука, Београд
  732. Гордана Узелац, Природно математички факултет, Крагујевац
  733. Симона Ковачевић, Медицински факултет Бања Лука
  734. Александар Андрић, Економски факултет, Бања Лука
  735. Љубиша Китић, Факултет за електротехнику, Љубљана
  736. Срђан Шодоловић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  737. Љубиша Ћирковић, Природно математички факултет, Бања Лука
  738. Милош Ђермановић, Филолошки факултет, Бања Лука
  739. Милица Ранковић, Висока школа струковних студија, Крагујевац
  740. Вук Петровић, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  741. Радисав Брајковић, Електротехнички факултет, Подгорица
  742. Мирко Цуца, Економски факултет Пале, Источно Сарајево
  743. Ђурић Миљан, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  744. Александра Брајковић, Машински факултет Подгорица
  745. Сандра Поповић, Правни факултет, Нови Сад
  746. Филип Егељић, Факултет политичких наука НУБЛ, Бања Лука
  747. Милош Паровић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  748. Вељко Петровић, Правни факултет, Нови Сад
  749. Ивана Петровић, Филозофски факултет, Атина (Грчка)
  750. Иван Ђорђевић, Висока туристичка школа, Београд
  751. Нинослав Суботић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  752. Зоран Вуковић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  753. Никола Танасиловић, Универзитет за пољопривреду, Беч
  754. Никола Поповић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  755. Милан Ђурђевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  756. Веселин Гојак, Факултет техничких наука, Нови Сад
  757. Јелена Личанин, Висока медицинска школа, Приједор
  758. Марко Кидишевић, Природно математички факултет, Крагујевац
  759. Маша Митровић, Филолошко уметнички факултет, Крагујевац
  760. Јован Радаковић, Природно математички факултет, Бања Лука
  761. Милена Ћирковић, Педагошки факултет, Бијељина
  762. Предраг Врцељ, Факултет за физику, Беч
  763. Младен Станковић, Филозофски факултет, Ниш
  764. Јелена Петроњев, Факултет политичких наука Бања Лука
  765. Зорка Лабовић, Филолошки факултет, Београд
  766. Дијана Аврамовић, Факултет политичких наука, Београд
  767. Татјана Симић, Факултет безбедности, Београд
  768. Настасија Радовановић, Филозофски факултет, Београд
  769. Николина Марић, Факултет политичких наука, Београд
  770. Далибор Марјановић, Правни факултет, Ниш
  771. Јасмина Лазић, Факултет организационих наука, Београд
  772. Миљана Цветковић, Факултет за међ.економију Џон Незбит, Београд
  773. Љубица Ерић, Факултет полтичких наука, Београд
  774. Јелена Степановић, Правни факултет, Ниш
  775. Тамара Миловановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  776. Лазар Лукић, , Фармацеутски факултет Европски универзитет, Нови Сад
  777. Анђелина Игњатић, Педагошки факултет, Бијељина
  778. Невена Јовановић, Факултет безбедности, Београд
  779. Мирослав Томић, Факултет физичкиг васпитања, Ниш
  780. Јована Владушић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  781. Анђела Грујић, Машински факултет, Београд
  782. Радован Перовић, Правни факултет, Београд
  783. Катарина Матић, Медицински факултет, Београд
  784. Јована Радак, Факултет пословне економије Апеирон, Бања Лука
  785. Горјана Рисојевић, Медицински факултет, Бања Лука
  786. Никола Дамјановић, Природно математички факултет, Бања Лука
  787. Никола Каракаш, Факултет информационих технологија Апеирон, Бања Лука
  788. Јованка Петковић, Факултет за техничко образовање и информатику, Бијељина
  789. Соња Станић, Педагошки факултет, Бијељина
  790. Дејан Крстић, Православни богословски факултет, Фоча
  791. Никола Вујичић, Медицински факултет, Београд
  792. Војо Васиљевић, Правни факултет, Нови Сад,
  793. Мира Поповић, Природно математички факултет, Бања Лука
  794. Марко Марић, Филолошки факултет, Београд
  795. Радош Аћимовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  796. Радан Панић, Рударски факултет, Приједор
  797. Ђорђе Павловић, Музичка академија, Источно Сарајево
  798. Матија Крчмар, Православни богословски факултет, Београд
  799. Јован Ераковић, Економски факултет, Београд
  800. Младен Савић, Економски факултет, Ниш
  801. Срђан Лаловић, Саобраћајни факултет Београд
  802. Наташа Ђекановић, Технички универзитет Беч
  803. Миљан Минић, Факултет за менаџмент, Зрењанин
  804. Добрица Петрић, Висока школа електротехнике и рачунарства, Београд
  805. Јелена Шћекић, Правни факултет, Београд
  806. Ненад Радовановић, Филозофски факултет, Београд
  807. Владимир Прокић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  808. Мирослав Цвјетиновић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  809. Ђорђе Марјановић, Машински факултет, Источно Сарајево
  810. Никола Горановић, Факултет за спорт и физичко васпитање, Никшић
  811. Милош Јосиповић, Машински факултет, Источно Сарајево
  812. Димитрије Миљановић, Филозофски факултет, Бања Лука
  813. Радомир Тешић, Технолошки факултет, Бања Лука
  814. Звјездана Зрнић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  815. Снежана Јовановић, Филозофски факултет, Бања Лука
  816. Марија Стевановић, Филозофски факултет, Београд
  817. Душко Митровић, Машински факултет, Источно Сарајево
  818. Душан Ружичић, Правни факултет Београд
  819. Радослав Сувајчевић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  820. Димитрије Дамњановић, Правни факултет, Крагујевац
  821. Ђорђе Граховац, Природно математички факултет, Бања Лука
  822. Маја Мајсторац, Природно математички факултет, Бања Лука
  823. Сања Миливојевић, Природно математички факултет, Бања Лука
  824. Жикица Голић, Шумарски факултет, Бања Лука
  825. Урош Црнобрња, Висока школа за економију и информатику, Приједор
  826. Бојан Дринић, Филозофски факултет, Бања Лука
  827. Срећко Ћосовић, Економски факултет, Београд
  828. Петар Ковачевић, Криминалистичко полицијска академија, Београд
  829. Владимир Војводић, Правни факултет, Крагујевац
  830. Александар Станковић, Машински факултет, Ниш
  831. Немања Елез, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  832. Никола Ерић, Архитектонски факултет, Београд
  833. Марко Вукићевић, Машински факултет, Источно Сарајево
  834. Петар Моровић, Факултет организационих наука, Београд
  835. Топалић Тијана, Факултет за  јавну управу и безбедност, Џон Незбит, Београд
  836. Михајло Ћупић, Машински факултет, Ниш
  837. Ана Тановић, Факултет безбедности, Београд
  838. Милош Николић, Машински факултет, Ниш
  839. Александра Купрешанин, Филозофски факултет, Београд
  840. Милица Шкорић, Факултет политичких наука, Београд
  841. Душко Зец, Факултет политичких наука, Бања Лука
  842. Милан Илић, Машински факултет, Ниш
  843. Сергеј Радан, Филолошки факултет, Београд
  844. Стефан Татар, Факултет за физичко васпитање и спорт, Никшић
  845. Јелена Лакић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  846. Иван Шушић, Географски факултет, Београд
  847. Владимир Бован, Поморски факултет, Котор
  848. Драгана Алексић, Економски факултет, Косовска Митровица
  849. Рада Ковач, Машински факултет, Бања Лука
  850. Никола Бабић, Машински факултет, Бања Лука
  851. Марко Живановић, Архитектонски факултет, Београд
  852. Зорана Тенџерић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  853. Дејан Танасић, Природно математички факултет, Ниш
  854. Николина Марковић, Природно математички факултет, Бања Лука
  855. Марина Бобар, Факултет техничких наука, Нови Сад
  856. Николина Макитан, Правни факултет, Бања Лука
  857. Бојан Пећо, Пољопривредни факултет Бања Лука
  858. Ацо Николић, Машински факултет, Београд
  859. Саша Николић, Машински факултет, Београд
  860. Наташа Стојановић, Правни факултет, Бања Лука
  861. Бојана Петровић, Филозофски факултет, Нови Сад
  862. Александар Танацковић, Православно богословски факултет, Београд
  863. Марија Каленић, Правни факултет, Нови Сад
  864. Иван Ратковић, Правни факултет, Косовска Митровица
  865. Стефан Костић, Правни факултет, Косовска Митровица
  866. Данило Куленовић, Филозофски факултет, Београд
  867. Андрија Биговић, Правни факултет Косовска Митровица
  868. Матија Павловић, Висока техничка школа, Косовска Митровица
  869. Татјана Премасунац, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  870. Милош Станимировић, Факултет физичког васпитања и спорта, Ниш
  871. Никола Дабижљевић, Правни факултет, Косовска Митровица
  872. Филип Михајловић, Факултет политичких наука, Београд
  873. Владимир Шаренац, Географски факултет, Београд
  874. Маја Станојевић, Висока пословна школа струковних студија, Чачак
  875. Јања Јосифовић, Филолошко уметнички факултет, Крагујевац
  876. Петар Тадић, Физички факултет, Београд
  877. Ружица Ђоровић, Филозофски факултет, Београд
  878. Милош Младеновић, Правни факултет, Косовска Митровица
  879. Јован Бован, Поморски факултет, Котор
  880. Марко Стојковић, Економски факултет, Косовска Митровица
  881. Стефан Јовановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  882. Филип Живановић, Правни факултет, Београд
  883. Зорана Кљештан, Електротехнички факултет, Бања Лука
  884. Александар Милутиновић, Грађевински факултет, Београд
  885. Душан Одаловић, Грађевински факултет, Београд
  886. Јелена Петронијевић, Економски факултет, Београд
  887. Мирослав Тасић, Правни факултет, Косовска Митровица
  888. Небојша Лекић, Грађевински факултет, Београд
  889. Александар Сомборски, Грађевински факултет, Београд
  890. Станислав Лазаревић, Машински факултет, Источно Сарајево
  891. Душан Лујић, Правни факултет, Бања Лука
  892. Стефан Голубовић, Грађевински факултет, Београд
  893. Илинка Радоноћевић, Правни факултет, Косовска Митровица
  894. Иван Србљак, Правни факултет, Косовска Митровица
  895. Марко Николић, Грађевински факултет, Београд
  896. Јована Николић, Факултет политичких наука, Београд
  897. Мико Дубајић, Висока техничка школа, Нови Сад
  898. Јована Милановић, Економски факултет, Београд
  899. Зорана Савић, Правни факултет, Београд
  900. Весна Столић, Факултет педагошких наука, Јагодина
  901. Дражен Љубоја, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  902. Стефан Адамовић, Висока железничка школа, Београд
  903. Радован Петковић, Грађевински факултет, Београд
  904. Младен Петковић, Факултет за саобраћај, коминукације и логистику, Беране
  905. Богдан Пантић, Филозофски факултет, Београд
  906. Владимир Стефановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  907. Лука Алексић, Саобраћајни факултет, Београд
  908. Тијана Стојаковић, Правни факултет, Нови сад
  909. Предраг Марковић, Правни факултет, Београд
  910. Марко Станојевић, Филозофски факултет, Ниш
  911. Петар Ристановић, Филозофски факултет, Београд
  912. Александар Раденковић, Факултет спорта и физичког васпитања, Ниш
  913. Ђорђе Иванковић, Економски факултет, Бања Лука
  914. Tијана Призренац, Факултет безбедности, Београд
  915. Наташа Пајић, Факултет безбедности, Београд
  916. Ана Голобочанин, Факултет безбедности, Београд
  917. Милан Недељковић, Факултет безбедности, Београд
  918. Срђан Обрадовић, Факултет безбедности, Београд
  919. Филип Радосављевић, Факултет безбедности, Београд
  920. Дејана Богдановић, Факултет безбедности, Београд
  921. Стефан Радић, Факултет безбедности, Београд
  922. Мина Манић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  923. Слободан Цветковић, Факултет политичких наука, Београд
  924. Владана Мацановић, Правни факултет, Нови Сад
  925. Дејан Крунић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  926. Вукашин Неимаревић, Факултет политичких наука, Београд
  927. Марија Поповић, Правни факултет, Бања Лука
  928. Нина Човић, Факултет за пословну економију, Ваљево
  929. Јасмина Бошковић, Економски факултет, Београд
  930. Емилија Тасић, Филозофски факултет, Ниш
  931. Горан Гачевић, Факултет политичких наука, Београд
  932. Владимир Николић, Православни богословни факултет, Београд
  933. Александар Милисављевић, Грађевински факултет, Београд
  934. Јован Николић, Факултет политичких наука, Београд
  935. Слађан Аћимовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  936. Милица Веселинивић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  937. Милена Веселиновић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  938. Јадранка Милошевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  939. Стефан Радовановић, Висока школа струковних студија, Звечан
  940. Александра Радовановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  941. Милош Зурковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  942. Јелена Петровић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  943. Александра Јанићијевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  944. Александра Вукојевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  945. Јован Кречковић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  946. Јелена Неговановић, Фармацеутски факултет, Беч
  947. Љубица Јовић, Фармацеутски факултет, Беч
  948. Зорана Малбашић, Технички универзитет, Беч
  949. Сташа Димитријевић, Факултет политичких наука, Беч
  950. Лазар Петковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  951. Јелена Касаловћ, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  952. Бранко Илић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  953. Стефан Радосављевић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  954. Даниела Стевановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  955. Владимир Васић, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  956. Ђорђе Јонлија, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  957. Марко Чолић, Архитектонско грађевински факултет, Бања Лука
  958. Ђорђе Бранковић, Медицински факултет, Бања Лука
  959. Вишња Гајић, Универзитет за пословне студије, Бања Лука
  960. Тања Ђокић, Грађевински факултет, Бања Лука
  961. Маријана Марковић, Филозофски факултет, Ниш
  962. Петар Марковић, Филозофски факултет, Нови Сад
  963. Миле Кецман, Универзитет за пословне студије, Бања Лука
  964. Ратимирка Смиљић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  965. Немања Стојчић, Медицински факултет Бања Лука
  966. Тодор Миловић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  967. Соња Јокић, Грађевински факултет Суботица, Нови Сад
  968. Урош Миленковић, Правни факултет, Ниш
  969. Наталија Ристић, Факултет политичких наука, Београд
  970. Милош Аврамовић, Правни факултет, Крагујевац
  971. Марина Зајић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  972. Сара Томић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  973. Ивана Станић, Природно математички факултет, Нови Сад
  974. Биљана Михајловић, Висока школа за струковне студије, Шабац
  975. Ивановић Милица, Филозофски факултет, Ниш
  976. Страхиња Стојановић, Филозофски факултет, Ниш
  977. Шакота Стеван, Грађевински факултет, Београд
  978. Тања Грабовић, Факултет политичких наука, Београд
  979. Данило Брајовић, Правни универзитет, Беч
  980. Ђорђе Брборић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  981. Соња Стојановић, Економски факултет, Београд
  982. Дејан Ковачевић, Правни факултет Слобомир, Добој
  983. Марио Ћумуровић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  984. Велибор Стаменић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  985. Никола Јовичић, Машински факултет, Бања Лука
  986. Драгана Лалушић, Факултет пословне економије, Бијељина
  987. Миодраг Кочић, Економски факултет, Бања Лука
  988. Оливера Шебић, Економски факултет, Бања Лука
  989. Урош Тодоровић, Висока школа за информационе технологије, Земун
  990. Славка Стојановић, Природно математички факултет, Бања Лука
  991. Милена Мићановић, Медицински факултет, Бања Лука
  992. Марија Видовић, Медицински факултет, Бања Лука
  993. Александар Граховац, Шумарски факултет, Бања Лука
  994. Рада Недић, Филозофски факултет Бања Лука
  995. Нинослав Стијаковић, Технолошки факултет Бања Лука
  996. Марко Копрена, Технолошки факултет, Бања Лука
  997. Жељка Модић, Правни факултет, Бања Лука
  998. Рајко Зекић, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  999. Сања Скенџић, Медицински факултет, Нови Сад
  1000. Бранка Милошевић, Електротехнички факултет, Београд
  1001. Мирјана Хрваћанин, Филолошки факултет, Бања Лука
  1002. Војин Петровић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1003. Мићо Маринковић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  1004. Миле Мијатовић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  1005. Ања Кажић, Факултет за специјалну едукацију и рехабилитацију, Београд
  1006. Катарина Цветковић, Правни факултет, Ниш
  1007. Бошко Мартиновић, Грађевински факултет, Београд
  1008. Нада Ћулибрк, Правни факултет, Бања Лука
  1009. Коса Козић, Правни факултет, Београд
  1010. Младен Кунарац, Пословна информатика Апеирон, Бања Лука
  1011. Жарко Симић, Шумарски факултет, Бања Лука
  1012. Татјана Милутиновић, Правни факултет, Бања Лука
  1013. Стефан Ћосовић, Пословна информатика Апеирон, Бања Лука
  1014. Пљеваљчић Милан, Пословна информатика Апеирон, Бања Лука
  1015. Драшко Ђукић, Економски факултет, Бања Лука
  1016. Милош Сатарић, Правни факултет, Нови Сад
  1017. Милица Радоњић, Правни факултет, Београд
  1018. Иван Спасојевић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1019. Небојша Тривуновић, Факултет за европске и правно пол.студије, Нови Сад
  1020. Небојша Думонић, Економски факултет Јоханес Кеплер, Линц
  1021. Милош Илић,Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1022. Стефан Томић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1023. Милана Стајчић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1024. Павле Милошевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1025. Душан Стефановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1026. Марина Филиповић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1027. Емилија Реџић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1028. Милица Дејановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1029. Милица Дејановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1030. Ивана Миленковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1031. Милица Кецић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1032. Андријана Нешковић, Факултет политичких наука, Београд
  1033. Милан Цекић, Правни факултет, Ниш,
  1034. Игор Стевановић, Правни факултет, Ниш,
  1035. Александра Костић, Медицински факултет, Ниш
  1036. Немања Дојчиновић, Факултет хуманитарних и социјалних наука, Москва
  1037. Стефан Златановић, Филозофски факултет, Ниш
  1038. Александар Ђокић, Факултет политичких наука, Београд
  1039. Јелена Андрејић, Природно-математички факултет, Крагујевац
  1040. Марко Савић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1041. Марија Ђокић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1042. Душан Стефановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1043. Данијела Петровић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1044. Максим Стојковић, Факултет за пословне студије Мегатренд, Београд
  1045. Алекса Јовашевић Факултет педагошких наука Јагодина, Кграгујевац
  1046. Милоје Пантић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1047. Марјан Милосављевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1048. Душан Јосиповић, Машински факултет Источно Сарајево
  1049. Момир Нинковић,, Филозофски факултет, Београд
  1050. Горан Глишић, Машински факултет, Источно Сарајево
  1051. Јован Петковић, Висока пословна школа, Нови Сад
  1052. Саво Летић, Поштански саобраћај и телекомуникације, ФТН – Нови Сад
  1053. Љубиша Џанан,Филозофски факултет,Бања Лука
  1054. Милица Бејатовић, Музичка академија, Источно Сарајево
  1055. Тијана Павићевић, Факултет политичких наука, Београд
  1056. Срђан Прерадовић, Филозофски Факултет, Бања Лука
  1057. Бојана Павићевић, Филолошки факултет, Београд
  1058. Ђорђе Ивановић, Филозофски Факултет Нови Сад
  1059. Милан Жакула, Медицински факултет, Београд
  1060. Жарко Љубојевић, Економски факултет, Београд
  1061. Никола Дабић, , Висока грађевинско геодетска школа, Београд
  1062. Милијана Катана,Медицински факултет, Бања Лука
  1063. Сара Краљевић, Универзитет “Бокони”, Милано
  1064. Немања Перендија, Факултет Безбедности, Београд
  1065. Дејан Кандић, Математика и Рачунарство, Пале, Источно Сарајево
  1066. Марко Станојевић, Филозофски факултет, Ниш
  1067. Aнђелко Вуксановић, Православни Богословски факултет, Београд
  1068. Јелена Миловић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1069. Стефан Бакмаз , Православни богословски факултет, Београд
  1070. Александар Петровић, Православни богословски факултет, Београд
  1071. Александар Нешић, Православни богословски факултет, Београд
  1072. Миланка Тешовић, Православни богословски факултет, Београд
  1073. Петар Ђорђевић, Висока школа за информационе технологије, Београд
  1074. Срђан Пуцар. Филолошки факултет,  Бања Лука
  1075. Саша Ивановић, Православни Богословски Факултет, Београд
  1076. Лазар Топаловић, Рударско – Геолошки факултет, Београд
  1077. Милан Милановић, Православни богословски факултет, Београд
  1078. Милица Шојић, Правни факултет, Београд
  1079. Миљана Марјановић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1080. Стефан Манојловић, Православни богословски факултет, Београд
  1081. Јелена Лазаревић, Филолошки факултет, Београд
  1082. Војин Симеуновић, Филозофски факултет, Београд
  1083. Михајло Паројчић, Економски факултет, Београд
  1084. Даниел Марковић, Факултет за пословне студије Џон Незбит, Београд
  1085. Марина Жујовић, Географски факултет, Београд.
  1086. Бојана Тојага, Природно-математичи факултет, Нови Сад
  1087. Вучковић Владимир – Факултет Техничких Наука, Косовска Митровица
  1088. Јована Лукић, Пољопривредни Факултет Бањалука
  1089. Драган Суботић, Факултет политичких наука, Београд , Бањалука
  1090. Михајло Мрчарица, Православни богословски факултет, Београд
  1091. Тихана Јокић, Правни Факултет, Бања Лука
  1092. Нина Јокић, Градиска, Економски Факултет, Бања Лука
  1093. Младен Лукајић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1094. Миле Црнобрња, Правни факултет, Бања Лука
  1095. Мирко Врањеш, Православни богословски факултет, Београд
  1096. Дуња Умићевић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1097. Владимир Јовановић, Филозофски факултет, Београд
  1098. Ђорђе Магдић, Факултет ликовних уметности, Београд
  1099. Мира Малић, Правни факултет, Београд
  1100. Сања Милићевић, Филолошки факултет, Бања Лука
  1101. Биљана Васић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1102. Кристина Блажевић, Правни факултет, Бања Лука.
  1103. Шћепан Прашчевић, Правни факултет, Београд
  1104. Бранимир Милошевић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1105. Урош Миловановић, Православни богословски факултет, Београд
  1106. Марија Јевђенић, Правни факултет, Београд
  1107. Александра Ивковић, Факултет безбедности, Београд
  1108. Миљан Мојсић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  1109. Душко Димитрић, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1110. Стефан Симић, Факултет политичких наука, Београд
  1111. Миодраг Суботић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  1112. Марко Мојићевић, Факултет безбедности, Београд
  1113. Марко Стојановић, Биолошки факултет, Београд
  1114. Младен Вучковић, Факултет за менаџмент, Зајечар
  1115. Никола Боснић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1116. Богдан Чубриловић, Саобраћајни факултет, Бања Лука
  1117. Дајана Дроцић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1118. Невена Антић, Грађевински факултет, Београд
  1119. Ђурђина Васић, Правни факултет, Нови Сад
  1120. Милутин Живковић, Филозофски факултет, Београд
  1121. Стефан Крагуљ, Правни факултет, Београд
  1122. Марија Гаговић, ИТ Академија, Београд
  1123. Марко Пећанац, Висока школа унутрашњних послова, Бања Лука
  1124. Зорица Џаја, Филозофски факултет, Нови Сад
  1125. Наташа Никић, Филолошки факултет, Београд
  1126. Славица Мојсиловић, Филозофски факултет, Београд
  1127. Александра Вукосављевић, Мек Мастер Универзитет, Онтарио (Канада)
  1128. Душица Дуканац, Правни факултет, Београд
  1129. Аница Цветковић, Медицински факултет, Косовска Митровица
  1130. Саша Хасљевић, Економски факултет, Београд
  1131. Стефан Ђерић. Факултет за право, јавну управу и безбедност, Београд
  1132. Огњен Кундачина, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1133. Данко Прелић, Филозофски факултет, Београд
  1134. Вељко Милојевић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1135. Стефан Голе, Филозофски факултет, Београд
  1136. Александар Марјановић, Правни факултет, Београд
  1137. Игор Голуб, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1138. Игор Видић, Правни факултет, Нови Сад
  1139. Ненад Латковић, Машински факултет, Београд
  1140. Јован Лазаревић, Рударско геолошки факултет, Београд
  1141. Игор Мајкић, Хемијски факултет, Београд
  1142. Драгана Милић, Правни факултет, Бања Лука
  1143. Драгиша Шарић, Факултет инфомационих наука, Бања Лука
  1144. Васиљевиш Драшко, Факултет организационих наука, Београд
  1145. Верољуб Продановић, Медицински факултет, Бања Лука
  1146. Миодраг Вучинић, Природно математички факултет, Подгорица
  1147. Илијана Блануша, Економски факултет, Суботица
  1148. Александар Јолић, Електротехнички факултет,Београд
  1149. Марија Миловић, Филолошки факултет, Београд
  1150. Милица Владић, Факултет пословне економије, Источно Сарајево
  1151. Небојша Томић, Педагошки факултет, Бијељина
  1152. Тања Хрвач, БЛЦ, Бања Лука
  1153. Теодора Мутић, Медицински факултет Бања Лука
  1154. Душан Арсенијевић, Православни богословски факултет, Београд
  1155. Ђорђе Радојковић, Православни богословски факултет, Београд
  1156. Марко Глушчевић, Факултет политичких наука, Београд
  1157. Јовица Стијаковић, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  1158. Бојана Алексић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1159. Милош Ружичић, Шумарски факултет, Београд
  1160. Војо Злојутро, Машински факултет, Бања Лука
  1161. Ивана Остојић, факултет за специјалну едукацију и рехабилитацију, Београд
  1162. Тијана Ивановић, Правни факултет, Београд
  1163. Ана Буљевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1164. Урош Цветковић, Правни факултет Косовска Митровица
  1165. Стефан Попадић, Факултет за медије и комуникације, Београд
  1166. Јелена Радојевић, Филолошки факултет, Београд
  1167. Александар Кнежевић, Факултет политичких наука, Београд
  1168. Стефан Вељковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1169. Јелена Чанчар,Правни факултет, Нови Сад
  1170. Невена Ћетковић, Правни факултет, Београд
  1171. Дејана Даниловић, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1172. Сања Зрнић, Паневропски универзитет Апеирон, Бања Лука
  1173. Стефан Савић, Медицински факултет, Нови Сад
  1174. Војислав Тепић, Медицински факултет, Нови Сад
  1175. Љубомир Суботић, Факултет физичког васпитања и спорта, Источно Сарајево
  1176. Мирјана Стојановић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1177. Јована Стевовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1178. Зорица Суботић, Факултет техничких наука, Нови Сад,
  1179. Невена Газивода, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  1180. Дајана Беговић, Филолошки факултет, Бања Лука
  1181. Даница Банашевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1182. Јевросима Зловарић, Медицински факултет, Бања Лука
  1183. Бранко Чабрило, Природно математички факултет, Бања Лука
  1184. Наташа Алексић, Економски факултет, Косовска Митровица
  1185. Милан Јанковић, Грађевински факултет Универзитета у Београду
  1186. Горица Симовић, Факултет за безбедност и заштиту НУБЛ, Бања Лука
  1187. Ивана Неђић, Географски факултет, Београд
  1188. Сњежана Савић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1189. Вања Анђић, Факултет безбедности, Београд
  1190. Бранко Симикић, Факултет за медјународну економију и финансије, Београд
  1191. Ана Благојевић, Правни факултет, Источно Сарајево
  1192. Слађана Суботић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  1193. Милица Петровић, Филозофски факултет, Бањалука,
  1194. Василија Ристановић, Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  1195. Марија Ђуричић, Филозофски факултет, Косовска Митровица.
  1196. Александра Мандић, Филозофски факултет Нови Сад
  1197. Ивана Јанковић, Економски факултет, Крагујевац
  1198. Милена Кувач, Грађевински факултет, Београд
  1199. Младена Петровић, БЛЦ, Бања Лука
  1200. Дајана Аничић, Православни богословски факултет Фоча, Источно Сарајево
  1201. Невена Васић, Природно математички факултет, Бања Лука
  1202. Милица Батинић, Правни факултет, Бања Лука
  1203. Петра Пајкановић, Апеирон, Бања Лука
  1204. Марко Шкиљевић, Висока школа за туризам и хотелијерство, Требиње
  1205. Павле Живановић, Филолошки факултет, Београд
  1206. Вања Вуковић, Висока хотелијерска школа, Београд
  1207. Игор Јањушић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1208. Милијана Говедарица, Медицински факултет, Бања Лука
  1209. Бојана Ступар, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1210. Хелена Ћибић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1211. Немања Лендић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1212. Јована Радосавац, Медицински факултет, Бања Лука
  1213. Славиша Стојковић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1214. Вања Буквић, Правни факултет, Бања Лука
  1215. Душко Бојић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1216. Никола Борковић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1217. Небојша Петковић, Електроенергетски софтверски инжињеринг, Нови Сад
  1218. Маја Вуковић, Природно математички факултет, Нови Сад
  1219. Радомир Стојановић, Економски факултет, Бања Лука
  1220. Бошко Грубачић, Медицински факултет, Фоча
  1221. Славен Вуковић, Православни богословски факултет, Фоча
  1222. Дејана Мосић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1223. Ивана Мосић, Правни факултет, Нови Сад
  1224. Тамара Вундук, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1225. Злата Стошић Пољоппривредни факултет, Нови Сад
  1226. Мила Никцевиц, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1227. Ђордје Пантић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1228. Ђордје Мицановић, Природно математицки факулет
  1229. Данило Миљковић, Технолоски факултет
  1230. Тијана Гашевић, Правни факултет, Нови Сад
  1231. Драгана Јаковљевић Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1232. Негован Лазаров, Правни факултет за привреду и правосуђе, Нови Сад
  1233. Славенка Тодоровић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1234. Јелена Гајић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1235. Соња Миливојевић, Економски факултет, Бања Лука
  1236. Сладјана Брљић, Економски факултет, Бања Лука
  1237. Јелена Петковић, Економски факултет, Бања Лука
  1238. Мирослав Миличевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1239. Милан Стојиљковић, Молекуларна медицина, Јена (Њемачка)
  1240. Тања Ољача, Медицински факултет, Нови Сад
  1241. Данило Словић, Пољопривредни факултет, Београд
  1242. Марко Пантић, Правни факултет, Београд
  1243. Николина Мићић, Факултет за медије и комуникације, Београд
  1244. Ненад Богдановић, Православни богословски факултет, Београд
  1245. Оља Миљатовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1246. Алексије Гргур, Филозофски факултет, Нови Сад
  1247. Душан Делић, Правни факултет, Београд
  1248. Марија Поповић, Природно математички факултет, Нови Сад
  1249. Горан Јањић, Медицински факултет, Нови Сад
  1250. Александар Кобирилов, Медицински факултет, Нови Сад
  1251. Јелена Кувач, Економски универзитет, Беч
  1252. Александар Сладојевић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1253. Данијел Лазић, Правни факултет Апеирон, Бања Лука
  1254. Бранко Караћ, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1255. Маја Шибаревић, Правни факултет, Бања Лука
  1256. Никола Марковић, Електротехнички факултет, Београд
  1257. Анђела Мусић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1258. Александар Милосављевић,  Православни богословски факултет, Београд
  1259. Иринеја Михајловић, Медицински факултет, Нови Сад
  1260. Божо Морић, Факултет политичких наука, Београд
  1261. Ђорђе Марјановић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1262. Бранко Караћ, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1263. Павле Величковић, Факултет политичких наука, Београд
  1264. Стефан Лазаревић, Факултет педагошких наука ;јагодина
  1265. Горан Милосављевић, Филолошки факултет, Београд
  1266. Саво Ивков, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  1267. Стефан Гвојић, Правни факултет, Нови Сад
  1268. Василије Вечериновић, Грађевински факултет, Београд
  1269. Филип Матић, Правни факултет, Бијељина
  1270. Никола Васић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1271. Радош Јањуш, Филозофски факултет, Београд
  1272. Стефан Христов, Грађевински факултет, Београд
  1273. Ђорђе Дунђеровић, Грађевински факултет, Београд
  1274. Александар Матић, Грађевински факултет, Београд
  1275. Сава Самарџић, Филозофски факултет, Београд
  1276. Ненад Марић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1277. Александар Ковачевић, Филолошки факултет, Београд
  1278. Михаило Влачић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1279. Младен Тодоровић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1280. Никола Ковачевић, Грађевински факултет, Београд
  1281. Немања Кутњак, Факултет за културу и медије Џон Незбит, Београд
  1282. Данило Ђуновић, Филолошки факултет, Београд
  1283. Милош Васић, Факултет безбедности, Београд
  1284. Милица Берић, Филозофски факултет, Београд
  1285. Милан Пиштало, Поморски факултет, Котор
  1286. Марко Чомић, Факултет политичких наука, Београд
  1287. Ана Малешевић, Правни факултет, Београд
  1288. Ирина Малешевић, Медицински факултет, Београд
  1289. Марко Дубравац, Дефектолошки факултет, Фоча
  1290. Тамара Поповић, Архитектонско грађевински факултет, Бања Лука
  1291. Стефан Марковић, Правни факултет, Београд
  1292. Дајана Секулић, Правни факултет, Нови Сад
  1293. Душица Грубор, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1294. Марко Митровић, Саобраћајни факултет, Београд
  1295. Тијана Миловановић, економски факултет, Београд
  1296. Јелена Нинковић, Медицински факултет, Нови Сад
  1297. Милорад Дринчић, Правни факултет, Београд
  1298. Катарина Марјановић, Висока техничка школа струковних студија, Пожаревац
  1299. Лазар Лазић, Висока техничка школа струковних студија, Нови Београд
  1300. Миљана Стојановић, Филозофски факултет, Ниш
  1301. Синиша Кљајић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1302. Катарина Минић, Факултет политичких наука, Београд
  1303. Александра Савић, Филолошки факултет, Београд
  1304. Немања Благојевић, Факултет политичких наука, Београд
  1305. Марија Божовић, Факултет политичких наука, Београд
  1306. Саша Аулић, Факултет политичких наука, Београд
  1307. Лука Радуловић, Електротехнички факултет, Београд
  1308. Милош Арсић, Математички факултет, Београд
  1309. Милош Палавестра, Правни факултет, Београд
  1310. Јована Спасојевић, Пољопривредни факултет, Београд
  1311. Стојан Андонов, Пољопривредни факултет, Београд
  1312. Милован Фирауновић, Православно богословски факултет, Београд
  1313. Бојана Јарац, Правни факултет, Нови Сад
  1314. Кристина Никодијевић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1315. Миломир Вуковић, Правни факултет, Нови Сад
  1316. Борис Зоран Димитријевић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1317. Мина Јаксић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1318. Дино Ченгић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1319. Љиљана Павловић, Правни факултет, Нови Сад,
  1320. Александар Форца, Правни факултет, Бања Лука
  1321. Јанковић Жељка, Богословски факултет „Свети Василије Острошки“, Добој
  1322. Драгана Павловић, Факултет пословне економије Бијељина, Источно Сарајево.
  1323. Наташа Антонић, Економски факултет, Бања Лука
  1324. Душко Петковић, Економски факултет, Бања Лука,
  1325. Марија Матерић, Факултет политичких наука, Бања Лука,
  1326. Александра Видаковић, Факултет пословне економије, Бијељина.
  1327. Ђорђе Шипетић, Факултет за градитељски менаџмент Унион, Београд
  1328. Јован Ковић, Факултет политичких наука, Београд,
  1329. Александар Марковић, Висока техничка школа, Чачак
  1330. Вук Мићуновић, Војна академија, Београд
  1331. Милан Громовић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1332. Алекса Сеизовић, Електротехнички факултет, Београд
  1333. Александар Јанковић, Факултет безбедности, Београд
  1334. Андреј Шево, Факултет политичких наука, Београд
  1335. Александар Андрић, Електротехнички факултет, Београд
  1336. Стефан Мијаиловић, Технолошко металуршки факултет, Београд
  1337. Иван Јојић, Медицински факултет, Фоча
  1338. Андрија Милетић, Факултет уметности, Косовска Митровица
  1339. Слободан Стојковић, Електронски факултет , Ниш
  1340. Милош Црнобрња, ИТС, Београд
  1341. Милан Кецман, Правни факултет, Бања Лука
  1342. Небојша Чандић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1343. Синиша Варцаковић, Пољопривредни факултет Бања Лука,
  1344. Олгица Џабић, Правни факултет, Нови Сад
  1345. Вилијам Усјак, Правни факултет, Нови Сад
  1346. Тања Бекић, Правни факултет, Бања Лука
  1347. Немања Оклобџија, Филолошки факултет, Београд
  1348. Невена Мацура , Правни факултет, Бања Лука
  1349. Јована Станојевић, Правни факултет, Бања Лука
  1350. Небојша Аврамовић, Факултет политичких наука, Београд
  1351. Адамовић Никола, Правни факултет, Београд
  1352. Владан Тркуља, Електронски факултет , Ниш
  1353. Стефан Кокотовић, Правни факултет, Београд
  1354. Маја Ел Сирафи, Правни факултет, Београд
  1355. Слађан Лончар, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1356. Стефан Магазин, Правни факултет, Београд
  1357. Наташа Газивода, Медицински факултет, Фоча
  1358. Марина Цвијановић, Правни факултет, Бања Лука
  1359. Николина Томић, Филолоски факултет, Бања Лукa
  1360. Тамара Миленковић, ФАСПЕР, Београд
  1361. Дамјан Лукић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1362. Јосиф Вацић, Филозофски факултет, Београд
  1363. Николина Томић, Филолоски факултет, Бања Лука
  1364. Стефан Ђекић , Медицински факултет, Бања Лука
  1365. Бојан Миловчевић, Педагошки факултет, Бијељина
  1366. Јелена Ковач, Правни факултет, Београд
  1367. Страхиња Миловановић, Електротехнички факултет, Београд
  1368. Ана Расулић, Архитектонски факултет, Београд
  1369. Александар Радојичић, Факултет спорта и физичког васпитања, Нови Сад
  1370. Томо Клачар, Филозофски факултет, Пале
  1371. Теодора Кошарац, Филозофски факултет, Пале
  1372. Игор Јахура, Филозофски факултет, Београд
  1373. Стефан Боровчанин, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1374. Јелена Скоко, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1375. Данијел Радовановић, Филозофски факултет, Пале.
  1376. Вељко Митић, Правни факултет, Београд
  1377. Андреј Цвијановић, Филолошки факултет, Београд
  1378. Биберџић Тијана, Економски факултет, Београд
  1379. Лазар Пејчић, Филозофски факултет, Београд
  1380. Борис Вуковић, студент Масинског факултет, Београд
  1381. Данијела Митровић, Машински факултет, Источно Сарајево
  1382. Јован Стевановић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1383. Тијана Подрашчанин, Правни факултет, Бања Лука
  1384. Јован Ковач, Филозофски факултет, Београд
  1385. Драгана Нинковић, Грађевински факултет, Београд
  1386. Немања Дејановић, Пољопривредни факултет, Земун
  1387. Лазар Павић, Православни богословски факултет, Београд
  1388. Никола Бошковић, Правни Факултет, Источно Сарајево
  1389. Петар Топић, Факултет здравствених наука „Аперион“, Бања Лука
  1390. Миљана Гаровић, Филозофски факултет, Ниш
  1391. Марко Крнојелац, Машински факултет, Источно Сарајево
  1392. Стела Мујезиновић, Филозофски факултет, Зеница
  1393. Милош Филијовић, Правни факултет, Београд
  1394. Бобан Матић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1395. Александар Лукић, Филозофски факултет, Београд
  1396. Милица Ђокић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1397. Марко Казимировић, Шумарски факултет, Београд
  1398. Милица Игњатов, Правни факултет, Источно Сарајево
  1399. Богдан Ђукић, Стоматолошки факултет, Београд
  1400. Марија Павловић, Факултет организационих наука, Београд
  1401. Милева Мировић Танић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1402. Зоран Танић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1403. Петар Тица, Медицински факултет, Нови Сад
  1404. Горан Ковачевић, Машински факултет, Источно Сарајево.
  1405. Александра Благојевић, БЛЦ, Бања Лука
  1406. Ненад Љубичић, Факултет за безбједност и заштиту, Бања Лука
  1407. Јован Вачик, Православни богословски факултет, Београд
  1408. Жељана Станчић, Правни факултет, Београд
  1409. Јелена Дринић, Филозофски факултет, Бања Лука
  1410. Огњен Видовић Електротехнички факултет, Бања Лука
  1411. Лазар Стојнић, Војна Академија, Београд
  1412. Драгиша Врањеш, Политичке науке, Бања Лука
  1413. Тања Деспотовић, Физички факултет, Београд
  1414. Душан Манчић, Природни богословски факултет, Београд
  1415. Богољуб Степановић, Медицински факултет Београд.
  1416. Јована Перенчевић, Природно математички факултет, Нови Сад
  1417. Андреја Марушић, Филозофски факултет, Београд
  1418. Александар Станисављвић, Филозофском факултет, Београд
  1419. Иван Јовић, Филозофском факултет, Београд
  1420. Давид Радисављевић, Филозофски факултет, Београд
  1421. Милица Јаковљевић, Филозофском факултет, Београд
  1422. Вукашин Симић, Економски факултет, Београд
  1423. Душан Стојковић, Економски факултет, Крагујевац
  1424. Милош Милићевић, Архитектонски факултет, Београд
  1425. Даговић Никола, Правни факултет, Београд
  1426. Стефан Хаџи Арсеновић, Архитектонски факултет, Београд
  1427. Стеван Милиновић, Пољопривредни факултет, Београд
  1428. Никола Димитријевић, Економски факултет, Крагујевац
  1429. Иван Ракић, Економски факултет, Крагујевац
  1430. Дарија Крстивојевић, Економски факултет, Крагујевац
  1431. Андријана Павић, Економски факултет, Крагујевац
  1432. Никола Лакић Економски факултет, Крагујевац
  1433. Иван Ђокић Економски факултет, Крагујевац
  1434. Олгица Михајловић Економски факултет, Крагујевац
  1435. Милош Стевановић Економски факултет, Крагујевац
  1436. Марија Јањић Економски факултет, Крагујевац
  1437. Марија Јанићијевић Економски факултет, Крагујевац
  1438. Анђела ђокић Економски факултет, Крагујевац
  1439. Алекса Даљац, Филолошки факултет, Београд
  1440. Гаврило Мишевић, Филолошки факултет, Београд
  1441. Стефан Радић, Филолошки факултет, Београд
  1442. Димитрије Илић, Правни факултет, Ниш
  1443. Синиша Вуксан, Шумарски факултет, Бања Лука
  1444. Душан Филиповић, Филолошки факултет, Београд
  1445. Дарко Радовановић, Филозофски факултет, Пале
  1446. Стефан Мандић, Факултет техничких наука Нови Сад
  1447. Иван Мема, Технолоско металуршки факултет, Београд
  1448. Катарина Бабић, Факултет политичких наука, Београд
  1449. Никола Матијевић, Факултет безбедности, Београд
  1450. Филип Мркајић, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  1451. Лазар Поповић, Електротехнички факултет Београд
  1452. Радомир Марковић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1453. Немања Рајак, Филозофски факултет, Нови Сад
  1454. Емилија Вејић, Академија уметности, Београд
  1455. Ксенија Миловановић, Природно математицки факултет, Нови Сад
  1456. Јована Липовац, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1457. Урош Ђорђевић, Факултет медицинских наука, Крагујевац
  1458. Никола Милошевић, Правни факултет, Ниш
  1459. Ђорђе Спасић, Правни факултет, Београд
  1460. Бојан Китановски, Правни факултет, Ниш
  1461. Лука Вујиновић, Електротехнички факултет, Београд
  1462. Милорад Стојадиновић, Медицински факултет,Крагујевац
  1463. Алекса Шобот, Правни факултет, Бања Лука
  1464. Лазар Јовановић, Правни факултет, Ниш
  1465. Наташа Лојпур, Филолошки факултет, Београд
  1466. Милош Окука, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1467. Лазар Нисић, Математички факултет Београд
  1468. Никола Милошевић, Дефектологија, Београд
  1469. Марко Станојевић, Географски факултет, Београд
  1470. Небојша Драјић, Факултет спорта и физичког васпитања, Београд
  1471. Марко Казановић, Правни факултет, Нови Сад
  1472. Стефан Обрадовић, Пољопривредни факултет, Земун
  1473. Магдалина Срдић, Стоматолошки факултет, Београд
  1474. Јована Даниловић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1475. Страхиња Ћузовић, Правни факултет, Нови Сад
  1476. Срђан Драгојевић, Економски факултет, Пале
  1477. Владимир Филиповић, Филозофски факултет, Ниш
  1478. Никола Стојановић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1479. Никола Гајић, Електронски факултет, Ниш
  1480. Марко Станковић, Математички факултет, Београд
  1481. Александар Матић, Машински факултет, Источно Сарајево
  1482. Тамара Раковић, Факултет организационих наука, Београд
  1483. Срђан Цицмил, Висока туристичка школа, Београд
  1484. Миодра Белић, Алфа универзитет, Београд
  1485. Владан Мандић, Природно математички факултет, Београд
  1486. Јелена Шкркар, Економски факултет, Пале
  1487. Бориша Стевановић, Факултет пословне економије, Бијељина
  1488. Милица Почуч, Економски факултет Суботица, Нови Сад
  1489. Драгана Матић, Православни богословски факултет, Београд
  1490. Александра Рајковић, Филолошки факултет, Београд
  1491. Младен Шушљик, Висока грађевинско-геодетска школа, Београд
  1492. Иван Пантић, Филозофски факултет, Ниш
  1493. Милош Богдановић, Факултет педагошкух наука, Јагодина
  1494. Ружица Ђорђевић, Економски факултет, Београд
  1495. Тијана Срдић, Правни факултет, Нови Сад
  1496. Јелена Нинковић, Правни факултет, Београд
  1497. Петар Минић, Филолошки факултет, Београд
  1498. Немања Петровић, Пољопривредни факултет, Земун
  1499. Михајло Матовић, Економски факултет, Београд
  1500. Илија Миљуш, Машински факултер, Источно Сарајево
  1501. Марко Мамић, Универзитет за здравствене науке, Беч
  1502. Дамјан Богдановић, Филозофски факултет, Ниш
  1503. Анђелија Михаиловић, Филолошки факултет Београд
  1504. Александра Радуловић, Правни факултет, Београд
  1505. Данијел Добрић, Универзитет Сингидунум, Београд
  1506. Милорад Божић, Природно математички факултет, Бања Лука
  1507. Давид Зеленковић, Висока пословна школа струковних студија, Нови Сад
  1508. Мирјана Ђурић, Правни факултет,Бања Лука.
  1509. Филип Папаз, Економски факултет Пале, Источно Сарајево
  1510. Данијел Петровић, Природно математицки факултет, Бања Лука
  1511. Љиљана Недић, Медицински факултет, Нови Сад
  1512. Немања Марковић, Факултет за међународну економију, Београд.
  1513. Никола Симић, Математички факултет, Београд
  1514. Душко Томовић, Грађевински факултет, Подгорица
  1515. Радован Андрић, Православни богословски факултет, Београд
  1516. Марија Петровић, Правни факултет, Београд
  1517. Александар Џаврић, Природно математички факултет, Крагујевац
  1518. Душан Митровић, Правни факултет, Крагујевац
  1519. Сања Палексић, Правни факултет, Београд
  1520. Милош Милошевић, Правни факултет, Пале
  1521. Младен Станојевић, Пословни факултет, Ваљево
  1522. Србијана Чеперковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1523. Марија Васовић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1524. Никола Јанковић, Електротехнички факултет, Београд
  1525. Владана Кузмановић, Универзитет за пословне студије, Бања Лука
  1526. Стефан Обрадовић, Пољопривредни факултет, Земун
  1527. Ивана Лечовски, Факултет организационих наука Београд
  1528. Мирослав Милошевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1529. Стефан Поповић, Економски факултет, Београд
  1530. Милош Маринковић, Филозофски факултет, Ниш
  1531. Радовић Владан, Шумарски факултет, Београд
  1532. Александар Стаменковић, Филозофски факултет, Ниш
  1533. Ђурђевић Александар,Правни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  1534. Коста Панић, Економски факултет, Београд
  1535. Никола Панајотов, Висока школа струковних студија, Београд
  1536. Ђорђе Павловић, Стоматолошки факултет, Београд
  1537. Душан Ђурић,Саобраћајни факултет, Београд
  1538. Ђорђе Секулић, Факултет ветеринарске медицине, Београд
  1539. Јован Томић, Електронски факултет, Ниш
  1540. Небојша Ћировић, Технички факултет Чачак
  1541. Марко Савковић, Еконимски факултет, Београд
  1542. Дајана Тадић, Правни факултет, Бања Лука
  1543. Петар Пешић, Правни факултет, Ниш
  1544. Иван Стјепановић, Факултет за безбједност, Бања Лука
  1545. Милос Петровић, Грађевински одсјек факултета техничких наука, Нови Сад
  1546. Бојана Дрљача, Филозофски факултет, Бања Лука
  1547. Веселин Мараш Правни факултет, Београд
  1548. Марија Адамовић, Филозофски факултет, Ниш
  1549. Милица Петровић, Филозофски факултет, Ниш
  1550. Балабан Недељко, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1551. Борислав Ковачевић, Факултету за туризам и хотелијерство, Котор
  1552. Лазар Сретеновић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1553. Боско Златковиц, Електронски факултет, Ниш
  1554. Жељко Сладојевић, Факултет физичког васпитања и спорта, Бања Лука
  1555. Милена Каровски, Економски факултет, Суботица
  1556. Јована Сикимић, Економски факултет, Нови Сад
  1557. Сања Ђокић, Правни факултет, Нови Сад
  1558. Љиљана Савић, ФАСПЕР, Београд
  1559. Саша Кресојевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1560. Вучић Којић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1561. Марина Петојевић, Филолоски факултет, Београд
  1562. Горица Мршић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1563. Милан Кузмановић, Факултет за менаџмент, Сремски Карловци
  1564. Чедомир Милојевић, ФИЛУМ, Крагујевац
  1565. Бојан Ковачевић, Пољопривредни факултет Бијељина, Источно Сарајево
  1566. Марко Јелић, Стоматолошки факултет, Велика Плана
  1567. Вукашин Угриновић, Технолошкометалуршки факултет, Београд
  1568. Милан Бодић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1569. Јелена Мршић, Факултет пословне економије, Бијељина
  1570. Никола Мрљеш, Пољопривредни факултет, Београд
  1571. Душан Ђорђевић, Факултет уметности, Ниш
  1572. Огњен Чутурић, Правни факултет, Нови Сад
  1573. Данијела Куриџа, Економски факултет Нови Сад
  1574. Данијела Бањац, Медицински факултет, Бања Лука
  1575. Данило Жупић, Православни богословски факултет, Београд
  1576. Александар Радовић, Филозофски факултет, Никшић
  1577. Марко Миловановић, Градјевинско архитектонски факултет, Ниш
  1578. Данијела Стевановић Митровић , Факултет пословне економије, Бијељина
  1579. Милан Тодоровић, Медицински факултет, Београд
  1580. Станко Фуштар, Правни факултет, Крагујевац
  1581. Цвијетин Јуришић, Православни богословски факултет, Београд
  1582. Јана Новаковић, Грађевински факултет, Ниш
  1583. Милош Јовановић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1584. Радомир Јовановић, Факултет политичких наука, Београд
  1585. Јања Алексић, Природно математички факултет, Бања Лука
  1586. Бојана Косорић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1587. Милошевић Јелена, Правни факултет, Ниш
  1588. Мирослав Ћурчић, Филолошко уметнички факултет, Крагујевац.
  1589. Урош Мирић, Саобраћајни факултет, Београд
  1590. Никола Ђуран, Филолошко уметнички факултет, Крагујевац
  1591. Никола Петровић, Географски факултет, Београд
  1592. Александар Иванковић, Електротехнички факултет, Београд
  1593. Тамара Бјелогрлић, Географски факултет, Београд
  1594. Сергеј Каназир, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1595. Невена Бојковић, Географски факултет, Београд
  1596. Катарина Пијевац, Филолошки факултет, Београд
  1597. Биљана Мићић, Природно-математички факултет, Нови Сад
  1598. Огњен Јовановић, Правни факултет, Београд
  1599. Бојан Манић, Електротехнички факултет, Београд
  1600. Маја Новаковић, Правни факултет, Београд
  1601. Драгана Бркљач, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  1602. Милош Станкић, Економски факултет, Нови Сад
  1603. Светлана Кузмановић, Факултет пословне економије, Сремска Каменица
  1604. Немања Стојановић, Природно-математички факултет, Косовска Митровица
  1605. Драгана Дубајић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1606. Ненад Васић, Висока хемијско школа струковних студија, Крушевац
  1607. Никола Спајић, Електротехнички факултет, Београд
  1608. Игор Максимовић, дипломиран економиста, Бокони Универзитет, Милано
  1609. Владимир Лојаница, Висока техничка школа струковних студија, Крагујевац
  1610. Стефан Шошевић, Филозофски факултет, Ниш
  1611. Милош Пантелић, Џон Незбит, Београд
  1612. Александар Недовић, Медицински факултет, Београд
  1613. Стефан Ненић, Висока техничка школа струковних студија, Нови Сад
  1614. Слободан Тодоровић, Шумарски факултет, Београд
  1615. Бојана Драгичевић, Природно математики факултет, Нови Сад
  1616. Никола Станишић, Правни факултет, Београд
  1617. Александра Лазић, Висока пословна школа струковних студија, Нови Сад
  1618. Петар Младеновић, Факултет за менаџмент, Зајечар
  1619. Марко Марковић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1620. Сунчица Трајковић, Правни факултет, Београд
  1621. Ђорђе Тадић, Филозофски факултет, Ниш
  1622. Бобан Милетић, Пољопривредни факултет, Источно Сарајево
  1623. Александар Видичевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1624. Стефан Вукосав, Правни факултет, Београд
  1625. Никола Алексић, Факултет организационих наука, Београд
  1626. Бојана Дончић, Факултет медицинских наука, Крагујевац
  1627. Милица Николић, Филолошки факултет, Београд
  1628. Љиљана Шабић, Медицински факултет, Београд
  1629. Душан Бојковић, Филозофски факултет, Београд
  1630. Кристина Баљак, Факултет политичких наука, Београд
  1631. Александар Вуковић, Медицински факултет, Ниш
  1632. Наташа Протуђер, Правни факултет, Нови Сад
  1633. Борислав Попара, Економски факултет, Крагујевац
  1634. Марија Рашић, Филозофски факултет, Ниш
  1635. Златица Милошевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1636. Јелена Воћкић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1637. Владимир Швоња, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1638. Милош Коџо, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1639. Дарко Радојевић, Саобраћајни факултет, Београд
  1640. Слободан Савић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1641. Владимир Соколовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1642. Дејан Ромић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1643. Рада Мићић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1644. Мирјана Ћускић, Факултет политичких наука, Београд
  1645. Јована Арежина, Филозофски факултет, Београд
  1646. Стефан Кончар, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1647. Вукашин Мартиновић, Факултет инжењерских наука, Крагујевац
  1648. Драгиша З. Тмушић, Факултет техничких наука, Београд
  1649. Марко Миљковић,Електронски факултет, Ниш
  1650. Саша Пукшец, Филозофски факултет, Ниш
  1651. Маја Нинковић, Факултет политичких наука, Београд
  1652. Игор Ћупић, Филозофски факултет, Ниш
  1653. Срђан Травичић, Медицински факултет, Нови Сад
  1654. Нинослав Драгић, Фармацеутски факултет, Београд
  1655. Јован Мићовић, Правни факултет Универзитета у Београду
  1656. Георгина Станишић, Филолошки факултет, Београд
  1657. Немања Мијић, Висока медицинска школа, Приједор
  1658. Јелена Митић, Географски факултет, Београд
  1659. Слободан Кабларевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1660. Маја Ћуп, Економски факултет, Бања Лука
  1661. Далибор Ћуп, Економски факултет, Бања Лука
  1662. Буквић Небојша, Факултет политчких наука Бања Лука
  1663. Дејан Ћуп, Факултет физичког васпитања и спорта, Бања Лука
  1664. Младен Попара, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1665. Невена Владусиц, Педагоски факултет, Бијељина
  1666. Стефан Радивојевић, Факултет за пословне студије Џон Незбит, Београд
  1667. Никола Марковић, Филозофски факултет, Ниш
  1668. Ненад Сантрач, Висока медицинска школа, Приједор
  1669. Александра Јовановић, Пољопривредни факултет, Земун
  1670. Никола Ненезић, Висока струковна школа, Нови Сад
  1671. Драган Тешић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1672. Пауновић Марко, Факултет за стране језике Медитеран, Подгорица
  1673. Никола Ђенић, Градјевинско архитектонски факултет, Ниш
  1674. Лазар Јовић, Правни факултет, Ниш
  1675. Радомир Стеванић, Правни факултет Апеирон, Бања Лука
  1676. Милица Мутавџић, Филолоски факултет. Београд
  1677. Милена Гмитровић, Филолоски факултет, Београд
  1678. Јелена Симоновић, Економски факултет, Крагујевац.
  1679. Марко Вујаклија, Факултет безбедности, Београд
  1680. Павле Милосављевић, Географски факултет, Београд
  1681. Марко Јелић, Висока пословна школа, Ваљево
  1682. Кристина Живановић, Факултет за културу и медије, Београд
  1683. Илија Медојевић, Факултет за поморство, Котор
  1684. Душан Чоловејић, Пољопривредни факултет, Београд
  1685. Светлана Ђурић, Економски факултет, Ниш
  1686. Филип Пејковић, Правни факултет, Београд
  1687. Бошко Јанчић, Војна академија, Београд
  1688. Лазар Крстић, Правни факултет, Нови Сад
  1689. Александар Јоковић, Правни факултет, Београд
  1690. Никола Јовић, Факултет политичких наука, Београд
  1691. Јовица Калајџић, Архитектурско грађевински факултет, Бања Лука
  1692. Горан Шукало, Пословна школа, Београд
  1693. Невена Томић, Педагошки факултет, Беч
  1694. Дарио Петош, Природно богословски факултет, Београд
  1695. Бранислав Мићановић, Природно богословски факултет, Београд
  1696. Јован Јовић, Природно богословски факултет, Београд
  1697. Јелена Видовић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1698. Срђан Ковачевић, Правни факултет за привреду и правосуђе, Нови Сад
  1699. Немања Драгић, Технички факултет, Чачак
  1700. Александар Вучић, Факултет за правне и пословне студије, Нови Сад
  1701. Младен Вранић, Машински факултет, Бања Лука
  1702. Ђорђе Вранић, Саобраћајни факултет, Добој
  1703. Александар Бранковић, Православни богословски факултет, Београд
  1704. Миодраг Ракић, Православни богословски факултет, Београд
  1705. Јована Видовић, Економски факултет, Бања Лука
  1706. Срђан Субашић, Православни богословски факултет, Фоча
  1707. Тина Џамастагић, Правни факултет, Бања Лука
  1708. Петар Милић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  1709. Душица Филиповић, Електротехнички факултет, Београд
  1710. Софија Арежина, Филолошки факултет, Београд
  1711. Биљана Тришић, Факултет пословне економије, Бијељина
  1712. Стефан Мојсић, Факултет политичких наука, Београд
  1713. Марко Јаћимовић, Висока туристичка школа, Београд
  1714. Стефан Симеуновић, Правни факултет, Београд
  1715. Биљана Јанићијевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1716. Јелена Романдић, Економски факултет, Суботица
  1717. Бранко Ступић, Правни факултет, Београд
  1718. Милош Павловић, Филозофски факултет, Ниш
  1719. Нинослав Михјловић, Природно математички факултет, Ниш
  1720. Стефан Булатовић, Православни богословски факултет, Београд
  1721. Петар Вучинић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  1722. Никола Вучинић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1723. Марија Стаменковић, Електронски факултет, Ниш
  1724. Сретен Илић, Математички факултет, Београд
  1725. Велимир Бугарин, Православни богословски факултет, Фоча
  1726. Вукашин Воћкић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1727. Наташа Милентијевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1728. Немања Недељковић, Висока туристичка школа струковних студија, Београд
  1729. Јелена Илић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1730. Лука Радуловић, Електротехнички факултет, Београд
  1731. Милош Арсић, Математички факултет, Београд
  1732. Милош Палавестра, Правни факултет, Београд
  1733. Јована Спасојевић, Пољопривредни факултет, Београд
  1734. Стојан Андонов, Пољопривредни факултет, Београд
  1735. Стефан Миљојковић, Хемијски факултет, Београд
  1736. Душан Ђорђевић, Филозофски факултет, Ниш
  1737. Оливера Суботић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1738. Жељка Павловић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1739. Урош Шушак, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1740. Александар Хладни, Факултет информационих технологија, Бања Лука
  1741. Зоран Ступар, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  1742. Саша Стојчевић, Факултет информационих технологија, Бања Лука
  1743. Милан Гајић, Природно математички факултет, Бања Лука
  1744. Миле Кецман, Саобраћајни факултет Бања Лука
  1745. Драган Шукало, Саобраћајни факултет, Бања Лука
  1746. Александар Гаковић, Факултет информационих технологија, Бања Лука
  1747. Драган Грујић, Факултет информационих технологија, Бања Лука
  1748. Душан Јанчић, Рударско геолошки факултет, Београд
  1749. Милош Петровић, Православни богословски факултет, Београд
  1750. Александра Сувајац, Технолошко металуршки факултет, Београд
  1751. Костић Душица, Правни факултет, Косовска Митровица
  1752. Милош Јовановић, Електронски факултет, Ниш
  1753. Федор Марјановић, Филолошки факултет, Бања Лука
  1754. Илија Димитријевић Електонски факултет, Ниш
  1755. Никола Благојевић, Грађевински факултет, Београд
  1756. Бранко Николић, Факултет техничких наука, Чачак
  1757. Владан Добрић, Рударско геолошки факултет, Београд
  1758. Новак Вујисић, Факултет инжињерских наука, Крагујевац
  1759. Стево Кулишић, Филозофски факултет, Београд
  1760. Сања Катић, Правни факултет, Подгорица
  1761. Миленко Адамов, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1762. Никола Ковачевић, Правни факултет, Нови Сад
  1763. Љубан Кнежевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1764. Лазар Гикић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  1765. Ивана Лазић, Правни факултет, Београд
  1766. Филип Матић, Географски факултет, Београд
  1767. Мирко Милинковић, Висока школа струковних студија, Београд
  1768. Александра Тановић, Електротехнички факултет, Београд
  1769. Маргита Јездић, Фармацеутски факултет, Београд
  1770. Никола Травар, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1771. Ксенија Ракић, Факултет организационих наука, Београд
  1772. Дејан Ристановић, Правни факултет, Београд
  1773. Бојана Вујошевић, Висока школа струковних студија, Београд
  1774. Арсеније Вучковић, Филолошко уметнички факултет, Крагујевац
  1775. Дејан Арбутина, Висока школа струковних студија Техникум Таурунум, Београд
  1776. Ивана Бибић, Шеридан колеџ, Онтарио (Канада)
  1777. Милица Шормаз, Филозофски факултет, Бања Лука
  1778. Аљоша Божић, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1779. Марија Ковачевић, Грађевински факултет, Подгорица
  1780. Ивана Стевић, Филолошки факултет, Београд
  1781. Невен Јовић , Факултет техничких наука , Нови Сад
  1782. Милош Стијепић, Правни факултет, Бањалука
  1783. Ђорђе Павичевић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1784. Немања Ђордјевић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1785. Александар Софренић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1786. Ана Лукић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1787. Даница Поледица, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1788. Сања Богданић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1789. Бојана Бојић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1790. Немања Поповић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1791. Драгана Илић, Висока здравствена школа струковних студија, Београд
  1792. Миљан Гајевић,Филозофски факултет, Нови Сад
  1793. Јана Слијепчевић, Медицински факултет, Београд
  1794. Николија Зивановић, Факултет за иновациони и пројектни менадзмент, Београд
  1795. Димић Александар, Машински факултет, Београд
  1796. Милош Станковић, Православни богословски факултет, Београд
  1797. Милан Врљановић, Православни богословски факултет, Београд
  1798. Сања Мирјанић, Факултет политичких наука, Бања Лука
  1799. Перица Томић, Православни богословски факултет, Фоча
  1800. Драган Праштало, Природно-математички факултет, Бања Лука
  1801. Младен Бабић, Филилошки факултет, Београд
  1802. Милица Прица, Економски факултет, Суботица
  1803. Љиљана Вуковић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1804. Лука Николић, Правни факултет, Београд
  1805. Милан Симоновић, Природно математички факултет, Косовска Митровица
  1806. Димитрије Младеновић, Учитељски факултет, Врање
  1807. Срђан Ризнић, Филолошко уметнички факултет, Крагујевац
  1808. Стефан Петровић, Архитектонско градјевински факултет, Бања Лука
  1809. Немања Бркић, Електротехнички факултет, Београд
  1810. Дијана Вергаш, Правни факултет, Београд
  1811. Миљана Златановић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1812. Тина Миљковић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1813. Јелена Тубић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1814. Љубица Стојановић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1815. Милица Миљановић, Педагошки факултет, Бијељина
  1816. Стефан Фуртула, Факултет Техничких наука, Нови Сад
  1817. Љиљана Петровић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1818. Зорана Деурић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1819. Алекса Липовац, Пољопривредни факултет, Београд
  1820. Душан Бијелац, Економски факултет, Суботица
  1821. Марко Мојсиловић, Електротехнички факултет, Београд
  1822. Милена Миловановић, Висока здравствена школа струковних студија, Београд
  1823. Милена Цајић, Филозофски факултет, Ниш
  1824. Александар Илинчић, Саобраћајни факултет, Добој
  1825. Милош Шалипуревић, Машински факултет, Источно Сарајево.
  1826. Горан Недић , Грађевински факултет , Београд
  1827. Милош Ђокић, Стоматолошки факултет, Београд
  1828. Ирена Јовановић, Универзитет Јоханнес Кеплер, Линц
  1829. Ана Ристовић, Факултет политичких наука, Београд.
  1830. Марина Миладиновић, Економски факултет, Крагујевац
  1831. Чедомир Вујатовић, Медицински факултет, Бања Лука
  1832. Марија Гојковић, Електронски факултет, Ниш
  1833. Гордана Шукур, Правни факултет, Бања Лука
  1834. Сузана Обрадовић, Правни факултет, Бања Лука
  1835. Ана Бекић, Природно математички факултет, Бања Лука
  1836. Милана Рошуљ, Природно математички факултет, Нови Сад
  1837. Радошевић Стефан, Медицински факултет, Нови Сад
  1838. Митар Минић, Економски факултет, Крагујевац
  1839. Никола Вукићевић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1840. Андрија Василић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1841. Милун Нешовић, Економски факултет, Београд
  1842. Анђелко Ристић, Висока здравствена школа струковних студија,  Београд
  1843. Ивана Јосић, Филозофски факултет, Источно Сарајево
  1844. Милош Стаменковић, Филозофски факултет, Ниш
  1845. Милица Шерек, Правни факултет, Источно Сарајево
  1846. Никола Спасић, Економски факултет, Крагујевац
  1847. Срдјан Љубић, Машински факултет, Београд
  1848. Дарко Живановић , Природно математички факултет, Ниш
  1849. Немања Милошевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1850. Маријана Стевановић, Факултет политичких наука, Београд
  1851. Слободан Драксимовић, Електротехнички факултет, Београд
  1852. Славица Николић, Филолошко  уметнички факултет, Крагујевац
  1853. Марко Крстески, Географски факултет, Београд
  1854. Ивана Стојковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1855. Милош Бајовић, Факултет плитичких наука, Бања Лука
  1856. Лазар Рапаић, Медицински факултет, Нови Сад
  1857. Александар Груборовић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1858. Давид Вујичић, Београдска пословна школа, Београд.
  1859. Немања Станић, Факултет за правне и пословне студије, Нови Сад
  1860. Марина Иванисевић, Висока медицинска школа, Београд.
  1861. Дуња Ушћумлић, Факултет за правне и пословне студије, Нови Сад
  1862. Ђорђе Кузмановић, Филозофски факултет, Нови Сад.
  1863. Зорана Кос, Правни факултет, Нови Сад
  1864. Дарко Ђурић, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1865. Ђорђе Јовић, Медицински факултет, Бања Лука
  1866. Никола Макуловић, Машински факултет, Ниш.
  1867. Ненад Крчмаревић, Факултет техничких наука, Косовска Митровица
  1868. Ведран Крајишник, Филолошки факултет, Бања Лука
  1869. Јелена Ћалић, Правни факултет, Београд
  1870. Биљана Мићић, Економски факултет, Суботица
  1871. Филип Гајић, Филолошки факултет, Београд
  1872. Никола Бабић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1873. Реља Терзић, Филозофски факултет, Београд
  1874. Немања Мачкић, Медицински факултет, Бања Лука
  1875. Милош Мачкић, Правни факултет, Бања Лука
  1876. Сњежана Видачковић, Факултет политичких наука, Београд
  1877. Милош Шеварика, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1878. Весна Шеварика, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1879. Милица Драгоњић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1880. Невена Мајданац, Правни факултет, Бања Лука
  1881. Раде Турјачанин, Електротехнички факултет, Бања Лука
  1882. Младен Петровић, Пољопривредни факултет, Нови Сад
  1883. Радисав Јелић, Електротехницки факултет,Подгорица
  1884. Бојан Матовић, Електротехнички факултет, Београд
  1885. Драган Шево, Филозофски факултет, Нови Сад
  1886. Гојко Миликић, Медицински факултет, Београд
  1887. Рада Марковић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1888. Стефан Пјевач, Пољопривредни факултет Нови Сад
  1889. Лука Протић, Правни факултет, Београду
  1890. Петровић Јелена, Правни факултет, Крагујевац
  1891. Младен Ристић, Математички факултет, Београд
  1892. Мирјана Аритоновић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1893. Марта Лошић, Правни факултет, Нови Сад
  1894. Лазар Митић, Медицински факултет, Нови Сад
  1895. Владимир Чубрило, Факултет за право и јавну управу Џон Незбит, Београд
  1896. Јелена Цицовић, Факултет за јавну управу и безбедност Мегатренд, Београд
  1897. Милица Цинцовић, Економски факултет, Београд
  1898. Нина  Чоловић, Правни факултет, Београд
  1899. Мијат Машковић, УДГ, Подгорица
  1900. Милена Рељић, Природно математички факултет, Бања Лука
  1901. Никола Марковић, Правни факултет, Београд
  1902. Василије Поповић, Висока здравствена школа, Београд
  1903. Маријана Петковић, Медицински факултет, Београд
  1904. Александар Милановић, Висока здравствена школа, Београд
  1905. Милош Станковић, Правни факултет, Нови Сад
  1906. Златко Мијатовић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1907. Немања Типсаревић, Економски факултет, Крагујевац
  1908. Владана Спасојевић, Правни факултет, Београд
  1909. Јелена Ристић, Правни факултет, Београд
  1910. Немања Лукић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1911. Павле Ђурић, Правни факултет, Нови Сад
  1912. Бранислав Божиновић, Пословни факултет Сингидунум, Ваљево
  1913. Марија Стојковић, Факултет политичких наука, Београд
  1914. Милорад Пено, Природни богословски факултет, Београд
  1915. Стефан Папић, Грађевински факултет, Београд
  1916. Стефан Пено, Грађевински факултет, Београд
  1917. Лазар Глушановић, Филозофски факултет, Београд
  1918. Урош Радисављевић, Висока туристичка школа, Београд
  1919. Славиша Вучетић, Грађевински факултет, Суботица
  1920. Андрија Петровић, Филозофски факултет, Београд
  1921. Слађана Милошевић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1922. Јован Красавац, Математички факултет, Београд
  1923. Срђан Напијало , Факултет безбедности, Београд
  1924. Емилија Станојевић, Економски факултет, Београд
  1925. Немања Кокоровић, Факултет безбедности, Београд
  1926. Горјан Кљајић, Православни богословски факултет, Београд
  1927. Александар Марковић , Економски факултет,Нови Сад
  1928. Поповић Маја, Висока школа унутрашњих послова, Бања Лука
  1929. Милош Тешевић, Факултет безбедности, Београд
  1930. Тања Петронијевић, Медицински факултет, Београд
  1931. Александар Цвијић, Правни факултет, Београд.
  1932. Радомир Јакшић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1933. Миљан Стаменковић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1934. Вања Глишин, Филозофски факултет, Нови Сад
  1935. Андријана Вукадиновић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1936. Александра Кузмић, Електротехнички факултет, Београд
  1937. Михаило Ђурић, Факултет Техничких наука, Нови Сад
  1938. Владимир Радивојевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1939. Милош Милошевић, Грађевински факултет, Београд
  1940. Ана Караћ, Факултет пословне економије, Бијељина
  1941. Добрица Ћорић, Правни факултет, Нови Сад
  1942. Вукица Гагричић, Филолошки факултет,Београд
  1943. Алекса Павловић, Факултет организационих наука, Београд
  1944. Милош Стевановић, Електротехнички факултет, Источно Сарајево
  1945. Милош Стојиљковић, Правни факултет, Београд
  1946. Милан Шарић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1947. Дуња Ћирић, Академија Српске православне Цркве, Београд
  1948. Никола Пуалић, Правни факултет, Нови Сад
  1949. Катарина Ђуричић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1950. Јован Петковић, Факултет за правне и пословне студије, Нови Сад
  1951. Бојана Маниташевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1952. Немања Николић, Правни факултет, Косовска Митровица
  1953. Александар Николић, Машински факултет, Источно Сарајево
  1954. Александар Пантелић,Правни факултет, Београд
  1955. Марко Марковић, Електротехнишки факултет, Београд
  1956. Никола Пејатовић, Градјевински факултет, Суботица
  1957. Зорица Грбић, Висока школа струковних студија, Шабац
  1958. Милорад Голубовић, Војна академија, Београд
  1959. Војин Голубовић, Војна академија, Београд
  1960. Владимир Гмижић, Војна академија, Београд
  1961. Милица Ђукановић, Економски факултет, Београд
  1962. Бојан Топић, Факултет техничких наука, Нови Сад
  1963. Марко Андрић, Филозофски факултет, Нови Сад
  1964. Олга Недељковић, Европски универзутет, Београд.
  1965. Иван Петровић, Филозофски факултет, Београд
  1966. Марко Ђурковић, Правни факуктет, Београд
  1967. Ана Филиповић, Технички факултет Сингидунум, Београд
  1968. Ђорђе Тадић, Филозофски факултет, Ниш
  1969. Сузана Дикић, Економски факултет, Нови Сад
  1970. Бојана Димитријевић, Машински факултет, Београд
  1971. Никша Николић, Пословна економија Сингидунум, Београд
  1972. Младен Брезо, Филозофски факултет Пале, Источно Сарајево
  1973. Никола Милановић, Машински факултет, Београд
  1974. Марко Видаковић, Филозофски факултет, Београд
  1975. Антић Јелена, Економски факултет, Београд
  1976. Светозар Видаковић, Мегатренд универзитет, Београд
  1977. Марко Миливојевић, Филозофски факултет, Косовска Митровица
  1978. Алекса Грубешић, Правни факултет, Нови Сад
  1979. Анђела Кртић, Факултет организационих наука, Београд
  1980. Његослав Весић, Грађевински факултет, Суботица
  1981. Михајло Живковић, Православни богословски факултет, Београд
  1982. Милорад Јелић, Економски факултет, Београд
  1983. Ристић Јован, Пољопривредни факултет, Београд
  1984. Владимир Јовановић, Факултет политичких наука, Београд
  1985. Дејан Васиљевић, Православни богословски факултет, Београд,
  1986. Раде Карановић, Православни богословски факултет, Београд
  1987. Марко Коматина, Пољопривредни факултет, Београд
  1988. Радован Грујовић, Православни богословски факултет, Београд
  1989. Богдан Бајић, Висока грађевинско геодетска школа, Београд
  1990. Дејан Мариновић, Београдска Политехника, Београд
  1991. Ангелина Ивановић, Факултет политичких наука, Београд
  1992. Милош Михајловић, Економски факултет, Ниш
  1993. Милица Стошић, Факултет физичке хемије, Београд
  1994. Димитрије Недељковић, ИЦТ, Београд
  1995. Срђан Балаћ, Рударско геолошки факултет, Београд
  1996. Страхиња Крагуљ, Православни богословски факултет, Београд
  1997. Страхиња Лазовић, Рударско геолошки факултет, Београд
  1998. Александар Стојковић, Пољопривредни факултет, Бања Лука
  1999. Александар Васиљевић, Правни факултет, Бања Лука
  2000. Витомир Поповић, Архитектонско грађевински факултет, Бања Лука
Iskra.co

Тагови: , , ,

7 коментара

  1. dušan cicmil каже:

    можда сам брзо прешао овај списак, али ме чуди чини ми се да међу 2000 потписника нема никог са Педагошког факултета у Сомбору. Ако сам у праву, заиста ми је жао јер се сећам како и колико су сомборски студенти били активни у оним демонстрацијама 1968. године.

  2. Добрица Гајић каже:

    Био некад студент па постао интелектуалац, а пошто је ово студентска петиција (не могу бити потписник), онда имате моју безрезервну подршку!

  3. Mira каже:

    Podrzavam studente ! Samo napred. Srbi nisu NIKAD bili niti ce biti genocidan narod .

  4. ббббб каже:

    Зашто само 2000?? Не може се попуњавати више…

    • АЦО каже:

      Живимо у времену када су млади и студенти веома неактивни и не занима их ништа,то знам јер сам и ја студент, тако да је овај број од 2000 огроман. Сви студенти које знам имају исто овако мишљење само што многе или мрзи, веровали или не, да потпишу или кажу да их не занима политика иако се ово и њих тиче

  5. Rada каже:

    Bilo mi je ponos biti student i puna podrška uvek i za sve vrste akcija za studente…Podržavam skroz

  6. Марко каже:

    Ти полуљуди који говоре за српске студенте да су фашисти су заправо прави фашисти и нацисти. Тако их треба третирати у свакодневној комуникацији.

Оставите коментар

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Поштовани читаоци,
Молимо вас да се придржавате следећих правила за писање коментара:
Неопходно је навести име и е-маил адресу у пољима означеним звездицом, с тим да је забрањено остављање лажних података.
Коментари који садрже псовке, увреде, претње и говор мржње на националној, верској, расној основи или поводом нечије сексуалне опредељености неће бити објављени.
Приликом писања коментара водите рачуна о правописним и граматичким правилима.
Није дозвољено постављање линкова односно промовисање других сајтова кроз коментаре, те ће такве поруке бити означене као спам, попут низа коментара истоветне садржине.
Коментари у којима нам скрећете пажњу на пропусте у текстовима неће бити објављени, али ће бити прослеђени уредницима, као и они у којима нам указујете на неку појаву у друштву, али који захтевају проверу.
НАПОМЕНА: Коментари који буду објављени представљају приватно мишљење аутора коментара, то јест нису ставови редакције ИСКРЕ.