ПОРАЗ БЕЗ ПОСЛЕДИЦА: “Орлићи“ путују на ЕП у Пољској

Млада репрезентација Србије и поред пораза од Норвешке од 1:0, пласирала се на Европско првенство у Пољској наредне године.

„Орлићи“ су у меч ушли са београдских 2:0 и веома добро су отворили меч, гдје су имали неколико прилика на почетку. Постепено су домаћини потпуно преузели контролу над игром, што им се умало исплатило, али је Лазић одбранио празан гол.У другом полувремену домаћи су кренули офанзивније, али прву већу шансу има Ђурђевић. Након тога Срби су имали још неколико прилика. Норвежани су након тога кренули свим снагама у напад и у 69. минуту Ељунуси доноси домаћима вођство. Сивић је одмах убацио Ожеговића, а овај је пропустио три велике шансе. Није Србија дозволила домаћину да приђе голу и одведе меч у продужетке, а након задњег судијског звиждука почело је славље “орлића”.