ОДЛУКА У БЕОГРАДУ: Партизан поражен са 1:0

Фудбалери београдског Партизана поражени су од Бате Борисова 1:0, у првом мечу плеј офа за Лигу Шампиона.

Једини погодак на мечу постигао је Михаил Гродејчук, који је у 75. минуту остао сам на центаршут из корнера и са неколико метара од гола лако погодио за, испоставиће се коначних, 1:0.

На ток утакмице у знатној мјери утцало је искључење Јевтовића крајем првог полувремена, који је морао напустити терен због другог жутог картона.

До тог тренутка, шампион Србије био је равноправан ривал бјелоруском тиму, створио је неколико прилика од којих је најбоља била Живковићева у 13. минуту утакмице. Абубакар је проиграо самог Живковића, који није добро примирио лопту на неких 20 метара од гола домаћих, тако да је први до лопте стигао голман БАТЕ-а.

Реванш меч игра се наредне сриједе, а меч ће преносити Телевизија Републике Српске.